• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Klimatizace a moje trapenicko !!
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
jenda
Sunday 06 June 2010 - 20:22:57 Citovat
Host
Zdravím.Mám také astru g kombi,ale 2.0 dti 74kw,manuální klimu a také mám dva ventilátory.Jeden vzadu na chladiči vody a druhý vepředu na klimu.Měl by tam být kabel s konektorem
dada
Sunday 06 June 2010 - 22:15:17 Citovat
Host
mám Gčko kombi Z16XE a větrák jen jeden od motoru, před klimou není nic, faktem je, že tam nemám ani žádný držák. Prostě holý chladič klimy. Vše se chladí jen náporově nebo se spíná ten jeden větrák. Myslím že jede ve dvou režimech, malý otáčky a velký otáčky ale ruku do ohně za to nedám.
NOVAkk
Monday 07 June 2010 - 19:18:50 Citovat
Host
Tak nevim co si mam myslet,jelikoz jsem pridelal na chladic klimy(vetrak + saharou,ktery me stal 800kc) a dneska jsem byl v oplu a tam me zjistily podle VIN ze tam ma byt ventilator.Prisel jeste se podivat elektrikar z opla a rikal ze tam nema byt(prej ten u chladice(vody)ventilator ma 3faze,nebo 2 uz jsem zapomel).Takze nevim komu mam verit.

PS:podle VIN se da zjistit co tam bylo namontovano,to malo kdo vi.....
Martas
Monday 07 June 2010 - 19:37:08 Citovat
Host
NOVAkk napsal ...

PS:podle VIN se da zjistit co tam bylo namontovano,to malo kdo vi.....


Podle VIN se da zjistit zdarma :

1. to co uz jsem psal (kde, kdy a jaka karosarska verze to je - ne ani typ motoru)
2. v katalogu ktere dily tam mohou byt (u tveho motoru a provedeni ti to nabidne verzi jak s 1 tak se 2ma ventilatory)

za penize :

3. Dotazem v GM servisni kody
4. Dotazem v tovarne i vybavu (ale rozhodne ne zda tam byl jeden nebo 2 ventilatory)
Novakk
Wednesday 09 June 2010 - 17:45:36 Citovat
Host
No jo,ale stale me neresi nic co se tady pise.Ja mam drzak na chladici u klimy a nevim jestli tam ma bejt nebo ne....
Kuci nevite jak bych mohl zjistit-odzkouset VENTILATOR(vody)kolikati je rychlostni ?Jsem lajk v elektrice tak musite pomalu na me .Ale stale premyslim jestli mam koupenej vetrak na klimu zdelat ci nikoliv.(zda se me ze nechladi jak by melo,proto jsem nasel DRZAK na vetrak klimy a po te hned ho koupil)
Co vas nazor?

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1625 sec,0.1245 z toho dotazů.