• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega ostatní v
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
hučení palivového čerpadla
Přejít na stranu  1 2 3 [4] 5 6 7
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
pavel381
Saturday 09 October 2010 - 20:45:55 Citovat
Uživatel #950
Registrován: Thursday 21 December 2006 - 17:48:19
Příspěvků: 117
JOB napsal ...

No asi bych opravdu zkusil mrknout na sací koš v nádrži. On může jít profouknout ale už třeba nenasaje. Težko říct už fakt hádám.



díky za další radu ale v sobotu jsem dával novou nádrž takže vše vyčistěné, čistý benzín,nové čerpadlo / dokonce byly dvě nové /,nový palivový filtr,vyměněný regulátor tlaku,profouknuté trubky přívod i přepad ...jen zůstaly vstřikovače s lištou ale to snad nebude ono auto jede jako střela máme se synem stejné a v kopci mě dává na frak nestíhám se ho držet o to mě to mrzí že je to synovo auto
PS:a nebo snad obě čerpadla dávají velký tlak ?? je to možné ??
JOB
Saturday 09 October 2010 - 20:52:21 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
Je to sice pakárna , ale asi bych teda zkusil Mezi těmi dvěma auty přehazovat díly až odhalíš viníka.

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

pavel381
Saturday 09 October 2010 - 21:06:39 Citovat
Uživatel #950
Registrován: Thursday 21 December 2006 - 17:48:19
Příspěvků: 117
JOB napsal ...

Je to sice pakárna , ale asi bych teda zkusil Mezi těmi dvěma auty přehazovat díly až odhalíš viníka.


no tak to jsem právě dělal kromě těch čerpadel nerad bych si přehozením čerpadla ještě rozhasil auto já beru prostě čerpadla jako 100% dobré ale otázka je jestli jsou ty nové nastavené na správný tlak ?? nemá někdo na prodej starší čerpadlo které bylo na autě a bylo 100% funkční ?? za rozumný peníz ?? už by se mě nechtělo zase dávat 3200,- za nové a na aukro.cz stojí 1400.- byl bych moc vděčný )
Martas
Saturday 09 October 2010 - 21:13:22 Citovat
Host
Furt se nemuzu zbavit pocitu ze udelat jednoduchy test, jestli cerpadlo zacne byt hlucne az pri zvyseni tlaku je lepsi, nez menit dily .... I kdyby davalo vetsi tlak (coz by znamenalo predevsim vetsi otacky cerpadla) tak kvuli tomu je tam ten regulator ktery prebytecne palivo vrati z5 do nadrze ... ale to vse za predpokladu, ze neni pricpane nebo dokonce nepruchodne vedeni.
KopA
Saturday 09 October 2010 - 22:24:56 Citovat
Nespravuj to co funguje - teprve až se to vys..e!
Uživatel #825
Registrován: Thursday 03 August 2006 - 18:52:15
Příspěvků: 824
Tak k tomu přicpané bych měl jen takovej postřeh.
Viděl jsem hadičky okolo nádrže na svém autě a takové jedno místo se mi nelíbilo.
Byla tam tenká hadička připáskovaná k tlusté (asi od hrdla nádrže) a navíc ta tenká byla kratší.
Výsledek byl takovej, že v místě sponky musel být vnitřní průměr prostě omezen.

Doporučuju ještě prohlídnout celý vedení tý zpátečky ono takový místo vzduchem profoukneš ale proud kapaliny to bude si myslím řádně škrtit.

Vectra B CD '98 Liftback ● X18XE ● 85kW ● 170Nm ● F18 ● 0-100: 11,0s ● vmax: 203km/h ● 1327kg
pavel381
Friday 15 October 2010 - 10:45:58 Citovat
Uživatel #950
Registrován: Thursday 21 December 2006 - 17:48:19
Příspěvků: 117
KopA napsal ...

Tak k tomu přicpané bych měl jen takovej postřeh.
Viděl jsem hadičky okolo nádrže na svém autě a takové jedno místo se mi nelíbilo.
Byla tam tenká hadička připáskovaná k tlusté (asi od hrdla nádrže) a navíc ta tenká byla kratší.
Výsledek byl takovej, že v místě sponky musel být vnitřní průměr prostě omezen.

Doporučuju ještě prohlídnout celý vedení tý zpátečky ono takový místo vzduchem profoukneš ale proud kapaliny to bude si myslím řádně škrtit.


tak zpětná hadička je v pořádku vyvedl jsem druhou bokem a čerpadlo opět hučí..ještě se pokusím nějak vyzkoušet přívodní hadičku od čerpadla k motoru ..jinak už fakt nevím tak mě držte pěsti __;
Host
Friday 15 October 2010 - 16:10:44 Citovat
Host
pavel381 napsal ...

KopA napsal ...

Tak k tomu přicpané bych měl jen takovej postřeh.
Viděl jsem hadičky okolo nádrže na svém autě a takové jedno místo se mi nelíbilo.
Byla tam tenká hadička připáskovaná k tlusté (asi od hrdla nádrže) a navíc ta tenká byla kratší.
Výsledek byl takovej, že v místě sponky musel být vnitřní průměr prostě omezen.

Doporučuju ještě prohlídnout celý vedení tý zpátečky ono takový místo vzduchem profoukneš ale proud kapaliny to bude si myslím řádně škrtit.


tak zpětná hadička je v pořádku vyvedl jsem druhou bokem a čerpadlo opět hučí..ještě se pokusím nějak vyzkoušet přívodní hadičku od čerpadla k motoru ..jinak už fakt nevím tak mě držte pěsti __;



tak bohužel obě hadičky vstupní i přepadová jsou v pořádku ještě mě napadla lišta co jsou na ní vstřikovače ale to je asi blbost že ???
Martas
Friday 15 October 2010 - 16:58:34 Citovat
Host
Promin ale proc neudelas jendoduchy test :

Odpoj z cerpadla hadicku misto ni dej treba pulmetrovou prived na cerpadlo napeti a zkus ji pozvolna pricpavat (ten tlak neni takovej aby to neslo co ja vim v 5l od okurek) kdy zacne rvat.

Pokud to opravdu zacne delat (jako ze jo) udelej to stejny ale odpoj si hadici od regulatoru tlaku ... pak tam dej regulator tlaku a hadici misto vratky atd ....... a takhle postupne vyeliminujes kde je to pripadne pricpany.

Vizuelne nebo vzduchem muzes zkoumat co chces ale s benzinem se to muze chovat jinak.
KopA
Friday 15 October 2010 - 17:51:24 Citovat
Nespravuj to co funguje - teprve až se to vys..e!
Uživatel #825
Registrován: Thursday 03 August 2006 - 18:52:15
Příspěvků: 824
A nebo k tomu přistup jako spotřebitel. To čerpadlo je vadný a prostě vrčí - když budeš mít 3tí a bude furt vrčet tak si nech vrátit peníze a dej tam to původní protože to čerpadlem není a vyprdni se na to. Jestli je zvuk nesnesitelnej tak bych se pokusil to čerpadlo zvukově zaizolovat a hodil bych na to bobek - jak řešení problému trvá víc jak 1 den tak to ztrácí význam a je lepší se na to doma vybodnout nebo to dát do servisu ať se s tím trápí někdo jinej (holt jim nějakej čas zaplatíš ale tobě ho nikdo nezaplatí a ani nevrátí). IMHO nebudeš mít ani pocit zadostiučinění když to eventuelně vychytáš protože když se tě někdo zeptá jak dlouho ti to trvalo a ty nebudeš lhát tak řekneš 2 týdny a každej se asi začne smát.

Vectra B CD '98 Liftback ● X18XE ● 85kW ● 170Nm ● F18 ● 0-100: 11,0s ● vmax: 203km/h ● 1327kg
pavel381
Saturday 16 October 2010 - 17:10:32 Citovat
Uživatel #950
Registrován: Thursday 21 December 2006 - 17:48:19
Příspěvků: 117
KopA napsal ...

A nebo k tomu přistup jako spotřebitel. To čerpadlo je vadný a prostě vrčí - když budeš mít 3tí a bude furt vrčet tak si nech vrátit peníze a dej tam to původní protože to čerpadlem není a vyprdni se na to. Jestli je zvuk nesnesitelnej tak bych se pokusil to čerpadlo zvukově zaizolovat a hodil bych na to bobek - jak řešení problému trvá víc jak 1 den tak to ztrácí význam a je lepší se na to doma vybodnout nebo to dát do servisu ať se s tím trápí někdo jinej (holt jim nějakej čas zaplatíš ale tobě ho nikdo nezaplatí a ani nevrátí). IMHO nebudeš mít ani pocit zadostiučinění když to eventuelně vychytáš protože když se tě někdo zeptá jak dlouho ti to trvalo a ty nebudeš lhát tak řekneš 2 týdny a každej se asi začne smát.



asi máš pravdu už jsem to vzdal.VŠEM DĚKUJI ZA SNAHU POMOCT ALE.....syn se bude asi muset smířit že když jede tak má v kabině jako v letadle vše podle vašich rad uděláno, vše uděláno i podle rad všech známých v okolí ale bohužel..snad ještě možná další čerpadlo..proto prosím nemá někdo starší funkční čerpadlo paliva které je mimo nádrž za rozumnou cenu ??

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 3 [4] 5 6 7  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1456 sec,0.1144 z toho dotazů.