• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega ostatní v
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Výměna tažného zařízení z jedné omegy na druhou
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Kuba1985
Monday 04 October 2010 - 12:13:29 Citovat
Host
Potřeboval bych radu co musím všechno absolvovat když chci přendat TZ z jedné omegy na druhou. Obě 3.0 V6 R.V 2000 Díky za rady
JOB
Monday 04 October 2010 - 19:10:20 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
No to ti mohu poreferovat ,neboť ještě teď mám zpěněnou krev.
Tedy přijel jsem na evidenčku a krom klasické evidenčky jsem se ho poptal jak postupovat když jsem přendal tažný z jednoho auta na druhé (identické ). On jen koukl jak je přidělané a řekl že je to dobrý a napsal to do protokolu jako lehkou závadu a řekl že na základě toho mi ho zapíšou. Pro jistotu jsem si od kamaráda nechal napsat papír že montáž provedl servis.
No vyrazím na magistrát a už to začlo.Prý že to přepsat nejde .Tak jsem mu žekl že to jde že to na STK schválili.On na to že bych ho musel nejdřív z toho druhého vozu odhlásit,já na to že není problém ať ho odhlásí a podal jsem mu TP od druhého auta.No a na to on že to opět nejde,že bych musel mít protokol o odborné demontáži . TO už jsem nevydržel a zeptel jsem se jestli aspoň někdy přemýšlí o tom co říká za nesmysly , že jsem ještě větší 3,14čovinu neslyšel.A že tedy ať vydrží že hned zavolám na STK. Na to on mi teda řekl že mi to teda zapíše ale pouze na předepsaná kila co byly v TP už před tím tedy na 1600kg, a né na 1900 kg . Já na to z jakého důvodu, když na tažném je štítek na 2000kg a v TP u bývalého auta je 1900kg. No vysloveně mi dal najevo že ať beru nebo nechám bejt.
Je nutno podotknout že magistrát v Ústí nad Labem je stát ve státě a vždycky záleží jakej ouřada na tebe výjde.

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1623 sec,0.1353 z toho dotazů.