• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Opel corsa 1.4
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Petra
Sunday 31 October 2010 - 19:15:20 Citovat
Host
Dobry den chtela bych se zeptat pri jizde kdyz jedu tak se mi rozsvicuje kontrolka na motor a motor se vypne a ztuhne mi posilovac rizeni,na diagnostice to bylo a rekli mi ze to zadnou chybu nenaslo tak muzete mi prosim nejak poradit???
qpc
Sunday 31 October 2010 - 19:47:23 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
jakej rok výroby?
jakej typ motoru? ( v techničáku)

servo pohání motor,proto když ti to chcípne,tak to ztuhne,protože to prostě neposiluje...

důvodů může být povícero...nedělá to třeba jen u řazení nebo neutralu? nebo i v tahu? Obyčejn bývá navině čidlo kliky nebo vačky..

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


Host
Sunday 31 October 2010 - 20:48:42 Citovat
Host
dekuju moc za odpoved je to r.v.1995,1.4. 16 ventil, 66kw, i pri neutralu ale i v tahu se mi rozsviti kontrolka motoru a jeste olejnicka sviti cervene a mam co delat abych to ubrzdila,ale co se mi zda ze to dela pri rychlosti 80km/hod. a vice.kdyz jedu 50/km-60km hod tak nic.dekuju za odpoved
McJOHN
Sunday 31 October 2010 - 21:08:50 Citovat
Uživatel #1085
Registrován: Tuesday 17 April 2007 - 15:06:08
Příspěvků: 329
Ahoj, nechci tu příliš spekulovat o tom kdo a jak dělal diagnostiku, ale když nenašli žádnou závadu v řídící jednotce, měli by se podívat po dalších potencionálních závadách (a že je co kontrolovat).
Jak psal QPC, zhasne-li motor, vyjma toho,že nejde posilovač tak ani nemaže, proto se rozsvítí červená kontrolka mazání (olej)

Pokud napíše odkud jsi, jistě Ti někdo odsud doporučí servis, mechanika nebo diagnostiku, kde Ti chybu najdou a odstraněj

[ Upraveno Sunday 31 October 2010 - 21:18:22 ]

Omega B Caravan X25XE 96´ automat (po opravě už zase slouží a brázdí silnice)
Omega B Sedan X25XE 97´automat (v "pánu", odsloužila si svoje)
Omega A Caravan C20NE 87´ automat (už dojezdila)

Host
Monday 01 November 2010 - 10:42:18 Citovat
Host
ja jsem z karlovarskeho kraje-sokolov
qpc
Monday 01 November 2010 - 16:02:44 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
tenhle motor tak záludnej neni,dobré je,že ta žlutá mrcha kontroplka alespon funguje.Každopádně na slušné diagnostice by to najít chybu mělo!!! .Pakliže to chcípne i v tahu,tak bych začal u čidka klikové hřídele...pak čidlo vačky..

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


Host
Monday 01 November 2010 - 17:59:24 Citovat
Host
qpc: chtela bych se zeptat je to spravne napsany abych si popripadne zjistila cenu v autodilech???a jeste jsem se chtela zeptat nemuze to byt neco jineho???dekuju za odpoved
Jiřik
Monday 01 November 2010 - 19:01:11 Citovat
Host
Petro, prosím nejezdi s rozsvícenou olejničkou!! __;
qpc
Monday 01 November 2010 - 19:32:53 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
prosim tě,to je muj tip na to,co by to mohlo být,co se takto nejpravděpodobněji u tohoto motoru stává...klidně to může být i jiné čidlo(VZduch,teplota nasáváného vzduchu egr ventil atd...) Prostě to chce rozhodit sítě po známejch a sehnat slušnej autoservis se slušnou diagnostikou a lidma,co najdou tato čidla


nevim jestli funguje,ale mohl by: Odkaz

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


freez
Monday 01 November 2010 - 20:05:11 Citovat
Meriva MPV Enjoy Red Magma edition
Uživatel #316
Registrován: Sunday 13 March 2005 - 13:00:24
Příspěvků: 1620
qpc: k Bubovi je to ze Sokolova daleko, v okolí je víc servisů kde by to daly do pořádku, divné je, že by se při rozsvícené kontrolce chyba nezapsala do paměti závad, to opravdu vypadá na čidlo na klice, ale je předčasné spekulovat.

Petro co děláš ve středu ráno kolem deváté ? jedu na transfůzku na odběr, tak bych se na to mohl juknout a když tak ti doporučím někoho kdo by to napíchl na diagnostiku a podíval se na to. Tahle 1,4 není sice tak složitá, ale svoje mouchy taky měla, kolik to má najeto ?

Meriva MPV 2008 Z14XEP I Londýn I Paříž I Dovolená I Merivaclub

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1983 sec,0.1525 z toho dotazů.