• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
!!!! Prolisy !!!!
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Spawn
Thursday 30 September 2004 - 16:37:11
Host
Cus oplaci. dostal sem super napad. chci si udelat na Vectru A 1.8CD predelat klasicke plechace na prolisy. odbrousim vnitrni svary na limci, ten nasledne otocim ventilkem dovnitr, a privarim zpet ke stredu disku. o presnost mi nejde, protoze na to mam stolici. mam ale par dotazu: 1. Zmnenim tim pouze ET kola. ve finale mi z toho vyleze disk o 5 cm vyboceny od puvodniho a ted k tem dotazum. lze ten disk vpredu i vzadu o tuto hodnotu vybocit, aniz bych skrtal o lemy? 2. budu tim hodne neprimerene zatezovat loziska? 3. co vsechno mi to bude jeste poskozovat? 4. jak to ovlivni stabilitu auta? vsechny dalsi nazory a pripominky velmi rad privitam. PS: sou to disky 5*14" stavajici ET: 39. diky.
Lib
Thursday 30 September 2004 - 16:48:18
Host
No ja se dobrovolne a bez muceni priznam, ze dotedka nevim co je to ET, prestoze se snazim tvarit jako ze je to secko jasny. Takze pokud to nekdo jen tak mimochodem objasni co to je za hodnotu, co udava, jaky ma vyznam, jak se zjisti apod. tak budu rad
Praetor
Friday 01 October 2004 - 00:45:58
Host
ad. Lib: ET jestli se nepletu je vzdalenost od osy kola k vnitrni strane uchytu kola ... proste k ty plose kera doseda na auto, ze vim ze to popisuju jak tatar, ale cestina mi nigdy nesla ) podle ET se vlastne urcuje jak bude disk vycnivat ci nevycnivat mimo auto ...

ad. Spawn: no, o lemy by ti to skrtat nemuselo ... ja na VeBe nacpal 17", je pravda ze kuliva lemum sem tam misto 245/45 dal 225/45 ... a je to tak akorat, neskrt sem si ani v plne nalozenym aute, takze myslim ze bys to mel mit fpoho ...
Anonymous
Monday 04 October 2004 - 11:10:24
Host
to Preator- a jaky mas ET na tech 17tkach? ja tred jedny koupil a maj ET 40 a nevim co na to nazout aby se to na vectru B veslo a neskrtalo.
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2115 sec,0.1698 z toho dotazů.