• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
převodka řízení opel omega A
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
pavel381
Wednesday 13 July 2011 - 08:48:39 Citovat
Uživatel #950
Registrován: Thursday 21 December 2006 - 17:48:19
Příspěvků: 117
mám dotaz dá se nějakým způsobem na opel omega A dotáhnout převodka řízení ?? veškeré čepy mám nové ale auto se při vyšších rychlostech volant chvěje a na sbíhavosti mě řekli že je to převodkou řízení...dky za radu
Ivan...
Wednesday 13 July 2011 - 19:57:50 Citovat
Host
.Převodkou se volant chvět nebude......příčin může být více,ale nejobvvklejší příčina chvění jsou nevyvážená či špatně vyvážená kola,koplý disk,házející pneumatika.....ale převodka se seřídit dá,když se ptáš,na víčku je seřizovací šroub.......
lesak
Thursday 14 July 2011 - 08:27:35 Citovat
Vectra A 3,0 V6
Uživatel #1443
Registrován: Saturday 01 March 2008 - 20:49:44
Příspěvků: 450
Ale většinou je vydřená a když ji dotáhneš tak v krajních polohách neutáhneš volant.Když je volná tak máš na volantu vůli a né že se chvějí kola to je blbost.Nevyvážené kokla se poznají od 80 výš nikdy nemohou házet při nižší rychlosti,nejčastěji házejí kolem 90 km/hod.

Autoopravna-Pneuservis Plzeň a okolí
Odtahová služba
Ivan...
Thursday 14 July 2011 - 08:57:08 Citovat
Host
...ještě k nevyváženosti...byl jsem vyvážit kola, v servisu jsme se i trochu chytli,protože borec protočil kolo,narazil závaží a už to nechtěl znova protočit,že to je O.k. tak jsem mu řekl ,že se mi to nelíbí,ať to kolo protočí ještě jednou,tak to s velikou nelibostí udělal a bylo tam 20 g další nevyváženosti,a to chtěl takhle dávat na auto........takže stačí narazit na podobného troubu a máš z auta žebřiňák,to nemluvím o tom,že vyvažovačky by se měly čas od času kalibrovat a mám pochyby že to všichni dělají....
Host
Friday 15 July 2011 - 06:07:39 Citovat
Host
díky za radu napřed je tedy zkusím dát vyvážit a pak uvidím ..
JardaB
Friday 15 July 2011 - 07:07:19 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
Taky si myslim, ze to vuli nebude, mel jsem uz ruzne vule v rizeni ale chveni to nezpusobuje. Tipuju na nevyvazenost nebo sisaty kola resp. gumy, taky muze byt necistota na dosedaci plose disku.

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2265 sec,0.1853 z toho dotazů.