• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: OSTATNÍ :: Ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
zvyą.výkonu 1.6 16v
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
jirka ľatec
Tuesday 05 April 2005 - 10:36:01
Host
zajímají mě Vaąe jakékoli zkuąenosti se zvyą.výkonu tohoto
motoru,protoľe mě se zdá straąně choulostivej na jakoukoli
změnu:otevř.výfuk=výkon dolů,točila jen 5000,přímej filtr=
ztráta tahu do 4000,bitpower software nepřidal ani koně,
jenom se zvětąil krouták tak o 10Nm.kdyľ jsem posunul sací
vačku o zub zpět tak se konečně výkon zvýąil(max.na tacho
220,)ale tah aľ tak od 4000 výą,tak jsem to dal zas zpátky.
Poradte mi jestli nemáte neco lepąího.
ms
Tuesday 05 April 2005 - 12:06:12
Host
asi bude jednoduchsie a mozno aj lacnejsie vymenit 1,6 za 1,8 alebo 2,0. Znatelne zvysenie vykonu 1,6 dokaze iba biturbo, a to tam nedas
Arnie
Tuesday 05 April 2005 - 13:49:18
Host
No, ta vacka bude nejlepsi... vykon samozrejme prida az "nahore". Brutalni zatah od spodu z toho dostanete tezko. Od spodu ale netahne ani 2,5 V6 - ten se probudi az za 4000 (teda alspon u BMW)
Jirka
Tuesday 05 April 2005 - 19:43:26
Host
troąku jsem se o to zajímal, ale 1,6ky toho moc nedostanem.
Bu» se zvedne výkon a krutící moment zústane stejný a nebo naopak.Podobný motory jsou v Tigře X16XE a byly montovány i do Astry.
Ale měl bych dotaz. Byl jsem na vrakáči a shánět hlavu na 1,6kuXEL a snad jsou dva druhy motorú X1,6XEL se stejným označením a typovím číslem, aspoň mě o tom chlápek,co tam prodává náh. díly, přesvěčoval . Tak bych se chtěl zeptat jestli je to pravda a jak to je.Byl bych vděčný za nějaké informace.Předem díky.
NIO
Tuesday 05 April 2005 - 22:44:39
Host
hlava na X16XEL je jen jedna.
jina je pak na Z a Y . ale je to vzdy jen jedna.

NEDOPORUCUJI na tomto motoru posun vacek ani o zub. neni tam misto na ventil a hrozi jeho poskozeni.

1,6 neni stavena na zadne upravy. tento motor to proste nesnese. spise mu to uskodi.

Email
ICQ 26338144
Jirka
Tuesday 05 April 2005 - 22:56:23
Host
takľe ten chlápek z vrakáče chtěl jen ze mě vytáhnout prachy. Nebyl jsem si jist, tak jsem se s ním nehádal.
Motor C16XE se montovali do Tigry a tam byl jiný výkon i krou»ák-info OPEL.
Jeątě bych měl dotaz dá se pouľít motor Y1,6XE/Z1,6XE do VeBe 1,6 rok výroby 96.Moľná celý motor+říd. jednotka - měli jiné parametry podle přísnějąích emis. limitů. Dík za odpově».
NIO
Tuesday 05 April 2005 - 23:17:54
Host
musi to byt komplet, pak se to da pouzit.maji 90%stejnych veci i drzaky.
Lib
Wednesday 06 April 2005 - 07:37:23
Host
ja bych spis asi doporucil se na to vysrat, prodat a koupit neco s vyssim obsahem. Imho nejefektivnejsi a nejlevnejsi reseni
Jirka
Wednesday 06 April 2005 - 08:09:29
Host
Tak to je na ho... Jek se říka kde vzít a nekrást .Protoľe kdybych prodal to svoje autíčko a chtěl koupit jiný, tak určitě lepąí VB caravan 99-00 (protoľe jsme větąí rodina a těch krámu co sebou taháme) nejlíp mot. 1,8 nebo pak uľ popřípadě 2,2 benzín.Ropaci, no moľná taky jeątě nevím.A sehnat něco kloudnýho nic moc.
Jinak dík za ty informace.
Lib
Wednesday 06 April 2005 - 08:16:16
Host
takovy problemy (kde na to vzit a nekrast) tu resi vetsina, proto mame stary vojety oply a ne novy baworacky
Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1356 sec,0.1056 z toho dotazů.