• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Digi klima
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Omega
Thursday 05 January 2012 - 23:35:35 Citovat
Host
Prosím chtěl bych poradit ohledně digi klimy. Zapnul jsem klimu a během jízdy zjistil že mám v autě zimu a topení nefouká přitom bylo vše zaplé a nastavené... Od té doby to už neudělalo akorát začíná divně foukat jako kdyby si sama přidávala a ubírala. Díky!
wisastar
Friday 06 January 2012 - 00:09:48 Citovat
Host
me si na cecku taky dela co chce... uberu teplotu z 24 na 22 a ona zacne ficet jak pitoma na plny koule... v man. rezimu se chova jako automat. jo a chtel sem se zeptat kdyz ji zapnu pri stojicim a vyplym motoru tak ma foukat dokavat dodava motor teploo.. ale me fouka asi minutu. nemely by bezet el cerpadla vody aby to ohrivalo radiator?
wisastar
Friday 06 January 2012 - 00:11:44 Citovat
Host
jo a taky mi nejde resetovat.... a na zacatku blika eco... a kdyz sem ji nacet chyby tak tam zadne nebyly
Stepo
Friday 06 January 2012 - 13:40:38 Citovat
stepo
Uživatel #2246
Registrován: Saturday 12 March 2011 - 09:13:22
Příspěvků: 242
Nevim jak to ma facelift, ale B-ckova omega ma zaply obezny cerpadlo topeni jen pri zaplem zapalovani. Takze to vyzkousej, treba to nechali stejne. Navic ty cerpadla dost odchazeji ( zbrousene uhliky ) a pak nefunguji...

[ Upraveno Friday 06 January 2012 - 16:55:59 ]

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1796 sec,0.1549 z toho dotazů.