• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: OSTATNÍ :: Ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Opel testovací jízdy
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
jirka2
Monday 11 April 2005 - 12:56:10
Host
mám právě vypůjčenou Astru 1,6 - absolutně bez problémů mi to půjčili na tři dny. Nechtěli ani zálohu, ani kopii karty, ani nechat auto ( to jsem tam sice nechal, ale klíčky ne), prostě pohoda. Jinak Astra H je velmi příjemná, oproti Fabce jde ztuha volant, jinak asi stejně tichá, suprově se dá nastavovat sedadlo, je fakt pěkná, takľe doporučuji se domluvit zapůjčení..
Lib
Monday 11 April 2005 - 12:59:55
Host
ticha moc teda neni, to nesouhlasim
skrezl
Monday 11 April 2005 - 16:15:25
Host
proc srovnavas fabii a astru? srovnavej srovnatelne, tj. astru a octavku
Red_Dwarf
Monday 11 April 2005 - 16:31:18
Host
No,on někdo bere Octávii jako střední třídu,tak se to porovnává s Fábií,i kdyľ je to podle mě nesmysl.Fábie=Corsa,Astra=Octávia.
To Lib:Jak hlučná?Motoricky nebo aerodynamický hluk.Ten motor je Twinport,tak snad by neměl být hlučný.

Opel Vectra B 1.8 16V
rutus
Tuesday 12 April 2005 - 08:10:58
Host
No pokud nekdo srovnava Astru III s Fabii, tak to ma ta Astra sakra jednoduchy! V praci mame Fabie, ty minivozy nesnesou srovnani ani s Astrou G. Fabie je pro mne shitovka urcena pro duchodce mensiho vzrustu a komunistickyho ega.
Lib
Tuesday 12 April 2005 - 09:11:44
Host
motorove hlucna, asi se s odhlucnenim moc nesrali, ale ja mel taky nezabhlej motor, tak mozna proto. A je to pravda, A-H by se mela srovnavat s octavii II ale asi by neobstala, OII se totiz rve do vyssi tridy k vectre (ikdyz ma podvozek z golfu)
jirka2
Wednesday 13 April 2005 - 14:15:16
Host
jo, to srovnání je mimo, já to srovnávám, protoľe Fabku mám, tak proto.
Jinak ta hlučnost - moľná je to fakt tím nezajetím, ale motor slyąíą pořád, a je to určitě hlučnějąí neľ Vectra B ( caravan - ten mám taky, jezdí s tím manľelka ). kdyby se to mělo porovnávat adekvátně, tak je fakt, ľe by to chtělo to srovnat s O2, jenľe tu nemám...
jinak dnes to jdu vrátit, asi bych si stejně koupil golfa, s tím jsem jel včera a známý ho má za 450t. s klimou, v elektrice. Golf je uvnitř větąí do ąířky, má určitě pěknějąí palubku, zvenku je ale pěkně nudný. Astra by stála cca o 50-100t více.
Lib
Wednesday 13 April 2005 - 15:02:05
Host
no ja prave srovnaval s VeBe 2.0, tak proto sem z ni asi nespokojen ... navic nemela ani ten blbej BC na mereni spotreby
Red_Dwarf
Thursday 14 April 2005 - 18:26:29
Host
Mrkněte na tohle:http://garaz.autorevue.cz/viewtopic.php?p=1327#1327
To Lib:Tak s tím hlukem od motoru to je asi fakt.Jinak to řazení bude asi jen o kusu,vľdy» vąude říkali,jak jde super.
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.3413 sec,0.3137 z toho dotazů.