• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Zafira :: ZAFIRA :: Zafira elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Otáčkoměr
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
VIKI
Monday 11 April 2005 - 22:40:19
Host
Mám Zafiru Y20DTH a vyskytl se mi neobvyklý problém s otáčkoměrem. Ručička otáčkoměru začala za jízdy pomalu klesat, aľ klesla někam hluboko pod 0 a uľ se nevzpamatovala. Po vypnutí a opětovném nastartování motoru sice otáčkoměr začal ukazovat, ale cca o 500 otáček méně. To trvá uľ několik dní. Prověřil jsem konektory, ale pořád to samé. Máte někdo nějaký nápad co s tím?
Anonymní
Tuesday 12 April 2005 - 00:45:36
Host
prodat a koupit jine ale auto
klubo
Tuesday 12 April 2005 - 08:07:04
Host
já to řikám furt: zakázat anonymous!
aaa
Tuesday 12 April 2005 - 08:35:04
Host
obvykle ąel do řídící jednotky kabel v kterém jsou 3 vodiče.Jeden je jen stínění,ve druhém a ve třetim jdou signály ze 2 a 2 zapalování.Pokud ti to snímá jen jeden,hned to ukazuje přesnou polovinu otáček.Co s tim přesně nevim,moľná je chyba i jinde,ale pokud si to co ukáľe otáčkoměr budeą násobit dvěma,máą přesné číslo.

Počkáme na odborníky...
VIKI
Tuesday 12 April 2005 - 12:17:49
Host
aaa217.11.255.222 napsal ...
obvykle ąel do řídící jednotky kabel v kterém jsou 3 vodiče.Jeden je jen stínění,ve druhém a ve třetim jdou signály ze 2 a 2 zapalování.Pokud ti to snímá jen jeden,hned to ukazuje přesnou polovinu otáček.Co s tim přesně nevim,moľná je chyba i jinde,ale pokud si to co ukáľe otáčkoměr budeą násobit dvěma,máą přesné číslo.

Počkáme na odborníky...


Díky za typ, ale ono to neukazuje vľdy polovinu (na volnoběh to tak vypada...). Ukazuje v celém rozsahu o cca 400-500 otáček méně. Jako by vypadly nějaké kalibrační informace.
Anonymní
Wednesday 04 May 2005 - 15:10:52
Host
®ádné daląí nápady?
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1644 sec,0.1203 z toho dotazů.