• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Opel Astra 1.4 G 2001 slabý výkon svítí kontrolka motoru
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Zdenal
Friday 22 February 2013 - 14:24:24 Citovat
Host
Ahoj Všem Oplákům mám problém s Astrou G 1.4 2001r.v. vozidlo má slabý výkon hlavně do kopce svítí kontrolka motoru do kopce bliká,otáčky na volnoběh drží,při rovinaté jízdě jede vcelku ok velmi mírné nepatrné pocuknutí během jízdy,jinak mám pocit že nějak opožděně ukazuje teplota motoru, startuje ukázkově,při restartu kontrolka nesvítí rozsvítí se při zátahu do kopce a začne blikat na rovině nebliká jen svítí, cca vloni dělane ventyly go motoru,teď:svíčky ok,nový palivák,klapka čistá,egr mechanicky funkční vyčištěný vloni nový,sání čisté,vzduch filtr ok.určitě půjde na diagnostiku jenom mě zajímá Váš názor co by to mohlo asi tak bít díky za odpovědi hned po zjištění závady budu informovat
Zdenal
Tuesday 26 February 2013 - 14:00:01 Citovat
Host
Dnes diagnostika v Opel ztráta výkonu zapalovací modul vůz jede podle diagnostiky na tři válce takže zítra vyměním a uvidím zdali je vše tak jak má bít.
qpc
Wednesday 27 February 2013 - 19:02:13 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
tak držíme palce,dej vědět.

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


Zdenal
Wednesday 27 February 2013 - 21:26:16 Citovat
Host
Ahoj takže dnes zapalovací modul vyměněn vozidlo jede bezvadně perfektně táhne výkon bezvadný doufám že tento příspěvek někomu do budoucna v podobném problému pomůže zatím se loučím jakmile budu zase řešit nějaký problém dám vědět mějte se a přeji hodně km bez poruch

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1353 sec,0.1082 z toho dotazů.