• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Řazení
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Yep
Wednesday 27 February 2013 - 16:53:15 Citovat
Host
Dobrý den

Mám problém se řazením kdyz prijizdim treba na kruhac nebo o odbocce a musim zpomalit tak ze na dvojku uz to nejde tam me to tam z ty 2 na 1 nejde a kdyz je to studeny tak mi jde i blbe dvojka ale jak se to zahreje uz ta dvojka jde v pohode ale tak jednicka nejde i kdyz je to zahraty a i kdyz tam mam kval tak mi to prijde takovy ze se stim da hejbat zkoro jak kdyz mam neutral
aaa
Wednesday 27 February 2013 - 18:50:54 Citovat
Host
tak děkujeme za informaci... !!(a)
Yep
Wednesday 27 February 2013 - 20:15:56 Citovat
Host
Pokud nevis jak poradit nebo cim to je ty sasku tak se prosim te tohoto tema nezucastnuj dekuj.
Colommbo
Wednesday 27 February 2013 - 21:13:28 Citovat
Uživatel #2374
Registrován: Wednesday 01 February 2012 - 14:51:05
Příspěvků: 1192
!!(a) !_; Taky přesně nevím, jak poradit, ale předpokládám, že v systému řazení může být nějaký futro (futra), který může (mohou) být už vyběhaný, takže se řadící tyč může všelijak kroutit a páčit. Druhak může být na vině i spojka (nevím, má-li Astra mechanickou či kapalinovou - mírné zavzdušnění...), popř. by mohla pomoci i výměna oleje v převodovce...

W124 E320 Coupé - u mě dobrý
KopA
Wednesday 27 February 2013 - 21:25:07 Citovat
Nespravuj to co funguje - teprve až se to vys..e!
Uživatel #825
Registrován: Thursday 03 August 2006 - 18:52:15
Příspěvků: 824
Já bych poradil - zvykni si na to.
Máš normálně opotřebovaný synchrony v převodovce opravovat to nemá smysl.
Můžeš zkusit seřídit vůli v řazení, případně vyměnit systém řazení za nový - pomůže to, nebo trochu, nebo vůbec.
Mě to na jednom autě pomohlo trochu na druhým vůbec.

Kolem 100 tisíc km nedáš 1 za jízdy - což by se mj. nemělo dělat nikdy. 1 je pouze když auto stojí jinak vždy za 2.
A problémy s dvojkou přicházejí někde kolem 200 tisíc - to je už většina aut zralá na šrotaci.

P.S. pomáhá řadit tu dvojku s meziplynem, než se převodovka prohřeje - jde o zvyk.

[ Upraveno Wednesday 27 February 2013 - 21:29:42 ]

Vectra B CD '98 Liftback ● X18XE ● 85kW ● 170Nm ● F18 ● 0-100: 11,0s ● vmax: 203km/h ● 1327kg
Yep
Wednesday 27 February 2013 - 22:01:20 Citovat
Host
Jedna se o auto Opel Astra F 1.7 TDS


No učitel mi poradil at tam skusim dam prevodovej olej do automatickejch převodovek ten to pročistí a pak dát normalni ten co tam patrí, pak mam prej vybehavnou kulisu
Zdenal
Thursday 28 February 2013 - 08:22:41 Citovat
Host
čau já jsem kdysi řešil podobny problém jednalo se o to že jsem s počátku nemohl řadit stejně jako ty, až nakonec jsem po nějakem km. už nezařadil vůbec, byla to spojka a to i přesto že nejevila známky opotřebení brala krásně v půlce vůbec bych to na ni netypoval takže jsem byl vcelku překvapen ale nejednalo se o oplíka byla to jiná značka vozidla.

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1294 sec,0.1003 z toho dotazů.