• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Tigra :: TIGRA :: Tigra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
vymazani ridici jednotky
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
zelenac007
Tuesday 30 April 2013 - 10:52:08 Citovat
Host

cau panove chtel jsem se zeptat jde vymazat ridici jednotka u opel tigra 1,466kw 95 bez abs el.okna bez diagnostiky vytahl jsem minus pol z baterky zapl svetla aby se zbytek el.vybil pak odpojil baterku nechal pres noc stat a zda se my ze nic ze se nechce ta svine vymazat pekne se to zacina srat a to ma jenom 117000 asi.jinak jede pekne az na tu spolehlivost nemci stojej taky za hovno sere se to vsechno
Martas
Tuesday 30 April 2013 - 10:56:18 Citovat
Host
Tak zaloz jeste nekolik vlaken at mas jistotu ze ti nekdo odpovi !!!!

Jestli mas na mysli smazani tak ze prestane svitit kontrolka, tak to nejde dokud se zavada neodstrani, pak zhasne sama.

[ Upraveno Tuesday 30 April 2013 - 10:56:32 ]
ssspaja
Tuesday 30 April 2013 - 11:01:43 Citovat
Host
me nic nesviti kdyz to netocim pres 2,500ot pak az chybovka a chcipne ma to ode me za sebou 12000km olej dolejvam ale slapu rozvody jsem delal jak jsem to kupoval se ptam vole kdyz jste fan klub tak byste mohly poradit
Martas
Tuesday 30 April 2013 - 11:24:22 Citovat
Host
U nekterych ridicich jednotek se chyba smaze po x uspesnych startech kdy se tato neobjevi, u nekterych ne. Bez diagnostiky se smazat neda ale pokud se ti rozsveci nechapu vyznam proc ji mazat, neni lepsi zajet na diagnostiku at ti reknou co se ty jednotce nelibi ?
ssspaja
Tuesday 30 April 2013 - 11:29:56 Citovat
Host
jo máš pravdu bude lepší to dát na diagnostiku ale vysral se startér už byl jednou dělanej tak jsem objednal novej příjde 2.5. tak lítám po fórech třeba se ještě něco dozvím. Má to tisíc čidel tak co když to ani neukáže tak proto se ptám. Dám vědět až to bude po diagnostice ... ještě mě napadlo prostříkat všechny kontakty kontaktolem stará kráva může jenom zlobit.
Colommbo
Tuesday 30 April 2013 - 16:15:19 Citovat
Uživatel #2374
Registrován: Wednesday 01 February 2012 - 14:51:05
Příspěvků: 1192
Rozsvěcí se ti kontrolka a ŘJ přepíná do nouzového režimu a jak píšeš, "má to tisíc čidel", takže ti každý může radit v dobré víře něco jiného, ale metoda pokus-omyl se snad mohla vyplatit ještě u starých škodovek, v tomhle případě nechat udělat diagnostiku, už jsem ti to psal v jiném vlákně...

W124 E320 Coupé - u mě dobrý
ssspaja
Tuesday 30 April 2013 - 16:17:18 Citovat
Host
dik chlapaku skoda ze tady nekdo nemnel stejnej problem.at se dari.
Martas
Tuesday 30 April 2013 - 16:40:38 Citovat
Host
No jestli ta tigra je 1995 tak bude mit cidla 3 ... teplota motoru, cidlo na klice a cidlo na vacce takze jich jeste 997 schazi ...

Podobnou zavadu mozna resil leckdo ale proste je potreba vycist diagnostikou co to za zavadu hlasi ...
ssspaja
Tuesday 30 April 2013 - 21:06:33 Citovat
Host
teplotu motoru to ukazuj kdyz jsem vypnul vetrak u chladice se teplota vysplhala na 100 pak sem se rozjel bez vetraku se to ochladilo na 90 a jak sem jel tak se vyrovnal na95 a drzel takze termostat by mel bejt v pohode.landa sonda mozna.tak pro vsechni tigra my prestala chcipat na neultral kdyz jsem nekam dojizdel po tom co sem tam nalil nejakej pripravek na vycisteni vstriku atd.maj to na pumpach stoji to 200kc je to do nadrze
lesak
Thursday 02 May 2013 - 11:07:15 Citovat
Vectra A 3,0 V6
Uživatel #1443
Registrován: Saturday 01 March 2008 - 20:49:44
Příspěvků: 450
Problémek může být že čidlo teploty pro budík který máš v palubce není totožné pro řj jednotku.Může tam být ještě jedno nebo to čidlo má víc drátů a je jakoby dvojité takže i když vevnitř vidíš teplotu řj jednotka může mýt nesmyslné údaje.Jak už psali -jedině diagnostiku.

Autoopravna-Pneuservis Plzeň a okolí
Odtahová služba

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1508 sec,0.1075 z toho dotazů.