• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra eletrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Řídící jednotka
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Zuzka
Wednesday 12 June 2013 - 10:49:45 Citovat
Host
Dobrý den, mám Opel Astra Caravan z r. 2003, z autobazaru druhý měsíc. Příležitostně při jízdě se několik dní po zakoupení začala rožínat kontrolka řídící jednotky na palubovce, auto jede normálně, nic to neudělá, vždy zastavím, vypnu motor, znovu nastartuji a vše v pořádku. Toto se třeba týden nestane a pak 4x za den, na funkci auta to nemá vliv. Co si o tom myslíte? Děkuji.
Colommbo
Wednesday 12 June 2013 - 12:44:00 Citovat
Uživatel #2374
Registrován: Wednesday 01 February 2012 - 14:51:05
Příspěvků: 1192
Ahoj! Něco podobného se mi stává čas od času na Omeze - při prvním nastartování zcela studeného motoru po delším (den, dva i víc) stání mi zůstane svítit kontrolka elektroniky motoru (oranžový symbol autíčka s klíčem), motor chytne vždy napoprvé, běží jak hodinky i auto pak jede zcela normálně. Zastavím-li a vypnu motor, po opětovném startu už kontrolka zhasne. Podle všeho by to měla být nějaká nahodilá chyba, která se semtam zjeví, podrobnosti by pravděpodobně sdělila diagnostika, ale prostě to (zatím) nijak neřeším...

W124 E320 Coupé - u mě dobrý
Zuzna
Wednesday 12 June 2013 - 13:18:42 Citovat
Host
Díky, no mně to po nastartování pěkně zhasne, pak se to rožne nahodile během jízdy. Zkusím to reklamovat ať to napojí na sondu a zjistí co s tím je. Doufám, že to nebude nic závažnýho.

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2077 sec,0.1683 z toho dotazů.