• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra převodovka
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
prevodovka f18
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
zbynek
Saturday 16 April 2005 - 20:15:00
Host
Zdar oplaci.Potreboval bych poradit.mam beckovou vectru
2.0 16V rok 96 a shanim prevodovku f18 a chtel bych se
zeptat jestli tam pasuje prevodovka z beckove vectry 1.8 16V.
tu moji vubec nemuzu sehnat.sehnal jsem jen z vectry 1.8
a nevim jestli tam bude pasovat.diky predem za rady.nebo
kdybyste nekdo vedel kde se da levne sehnat na ten muj
typ.
Anonymní
Saturday 16 April 2005 - 20:45:22
Host
ty mas A vectru???? z 96roku myslel jsem ze 95 je posledni .. Ale prevodovka by mela sedet protoze bloky motoru jsou stejne ale urcite bude mit jine prevody
Anonymní
Sunday 17 April 2005 - 11:27:59
Host
mam b vekctru benzin.Dokonce se rika ze by tam mnela pasovat i 1.7diesel,ale musi tam bit oznaceni prevodovky f18.ale to oznaceni tam na te prevodovce z1.8l 16V kterou muzu mnet tam neni nejde to najit to oznaceni.Tak nevim zda tam bude pasovat.
Anonymní
Thursday 28 April 2005 - 14:10:52
Host
Mám stejný problém. Taky mám Vebe 2.0 benzin, 97 s převodovkou F18. Záleľí na tom, jestli chceą měnit převodovku úplně celou (vč. obalu) nebo jen vnitřek. Mě by stačil jen ten vnitřek, jelikoľ mám vylámané zuby na diferenciálu a pastorku (protikus). Dle mého pátraní by tam měla pasovat snad F18 z 1.7 dieselu, jiná asi ne i kdyľ je to F18 z VeBe 96-2001. Nikdo to nedokáľe spolehlivě vyvrátit ani potvrdit. Dle softu přímo od Opela jsou objednací čídla pro obal i vnitřní části jiná pro kaľdý typ motoru i kdyľ se stále jedná o převodovku F18. Je to ąílenost!
Kmochacek
Friday 06 May 2005 - 16:52:41
Host
Zdarec, jak se chova pri jizde auto s vylamanymi zuby v prevodovce ? Cuka to ? Me to teda cuka a prej uz zbyva jen prevodovka ? Mam VeBe 20 16V X20XEV. Da se to opravit nebo nutno menit cele kdyz jsou ty zuby pryc ?
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1522 sec,0.1272 z toho dotazů.