• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega Hi-Fi
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
znovu cod u CAR 300
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
vokoun
Monday 25 April 2005 - 18:02:57
Host
zdravim chlapi, tak sem asi mamlas nebo co, ale zadat cod mi nejde. Jeste vcera mi sel zadat a nesel potvrdit a dnes uz nejde ani zadat. Sviti mi jen SAFE 7 nebo 7 SAFE uz nevim, pritom limit zadavani by jeste nemel bejt dovrsenej. tak sem asi v pr.
Anonymní
Monday 25 April 2005 - 18:37:58
Host
si nejsem jistej, ale myslim, ze ti zbejva prave jeste 7 pokusu, pak si nejsem tim, ze kdyz se urcitej kod zada spatne, tak je dalsi moznost ho zadat az za nejakou dobu a to si taky nejsem jistej, jestli je to v minutách ci hodinách ale cim sem si jistej je to, ze se tam ten kod zadava následujícím způsobem. zastrč klíč zapalování, dej prst na tlačítko AV nebo tak něco. Otoč klíčkem na pozici těsně před nastartování a zárověň přitom měj stisknutej ten čudlik, a drľ to dokad to nepipne, zadavat to doufam umis az to budes mit natukany tak zas podrz ten cudl dokad to zas nepipne, pak si dej slofika
freez
Monday 25 April 2005 - 20:31:29
Meriva MPV Enjoy Red Magma edition
Uživatel #316
Registrován: Sunday 13 March 2005 - 13:00:24
Příspěvků: 1620
vovkoun : pokud máą uľ jen 7 pokusů tak se ti hrozně prodlouľí prodleva mezi zadáním kódu moľná ľe je to i hodina to uľ nevím přesně nezbívá neľ čekat jinak to vkládání kódu atd toho je v poradně tuny stačí hledat. nebo si počti na Odkaz je tam článek a je tam i ta příručka pokud zjistím ty čekací doby napíąu

Meriva MPV 2008 Z14XEP I Londýn I Paříž I Dovolená I Merivaclub
Anonymní
Monday 25 April 2005 - 23:11:01
Host
OK.Dik moc chlapi!
riwal
Tuesday 26 April 2005 - 06:38:58
Host
vokoun213.192.0.154 napsal ...
zdravim chlapi, tak sem asi mamlas nebo co, ale zadat cod mi nejde. Jeste vcera mi sel zadat a nesel potvrdit a dnes uz nejde ani zadat. Sviti mi jen SAFE 7 nebo 7 SAFE uz nevim, pritom limit zadavani by jeste nemel bejt dovrsenej. tak sem asi v pr.


No je to tak, teď máą jeątě 7 pokusů a limit mezi pokusy je teď řádově minuty, ale rádio musí být mezi nimi zapnuto. Po 9 chybném pokusu je limit 640 minut.
Jestli nemáą manuál, tak mi poąli maila.
[ Upraveno Út dub 26 2005, 06:39 ]
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2039 sec,0.1583 z toho dotazů.