• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
NIO
Thursday 25 November 2004 - 20:40:39
Host
Yper napsal ...
2 NIO + Andrej: pánové, tohle mi asi zodpovíte nejvíc vy dva. Nevím co vąechno obsahuje čidlo ABS (je-li v něm nějaká elektronika), ale teď s nastupujícími mrazy se mi stává, ľe kontrolce trvá déle, neľ zhasne. V celém systému testování a kontroly před nastartováním zhasíná jako poslední, nicméně teď jí to trvá déle - déle neľ automatické ľhavení (hlavně ráno). Jeątě jsem to neproměřoval, zda čidla mají odpor 1KOhm ale také vím, ľe se tam mohou projevit i místní odpory ve spojích (déle to můľe trvat). Jaké s tím máte zkuąenosti.


to je v poradku. A ty cidla promeruj az ti to bude svitit jinak je to ok. je tam mezi nimi i mala tolerance. Jinak ty hodnoty jsou ruzne ale musi byt na vsech cidlech shodne. Vetsinou s e to pohybuje nad 1 kilo.
V cidle je civka a na naboji delici krouzek a funguje to podobne jako cidlo otacek napr na klice.
Generuje to pri otaceni impulsy.
Ale tohle by vysvetlil nejlepe Andre to je elektrosoucastkonik.
Yper
Friday 26 November 2004 - 08:18:52
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
2 NIO: O.K. myslel jsem si něco podobného, protoľe pokud přes noc vąechny tyhle součásti promrznou, tak je asi moľná i pochopitelné, ľe při testování funkčnosti součástek a okruhů, mu to můľe trvat déle, neľ se dostane na nějakou jakoby provozní teplotu - je to prostě jen ráno.
Díky za radu - uklidnili jste mne vąici. Ale raději to jeątě zaklepávám 3x!!!!

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1664 sec,0.1304 z toho dotazů.