• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega ostatní v
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
spotreba
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
LudaS
Monday 09 May 2005 - 10:56:33
Host
2.0 16V Caravan - v zimě tak za 9,5... teď na dlouhou trasu po dalnici 8,5... s lehkou nogou na normální popojíľděčky za 9...a kdyľ to přiąlápnu a jedu abych se svez tak tak 10-10,5
Lib
Monday 09 May 2005 - 11:08:27
Host
happy napsal ...
Libe, a kolik si cucá ten tvůj koráb? Ten můj mezi 8,5-,9,3, teď se mi to drľí na 9,1, jezdím tak 20km trasy a sposuta obcí, takľe pořád přidávám a ubírám, kdyľ jedu po dálnici, tak nejdu pod 150 a to se stáhne na nějakách 8,7. U Opela mi řekli, ľe to musí jít tak na 7l, ľe je tam něco ąpatně, ale samozřejmě neví co, ľe. Tak bych to rád porovnal s tvým motorem...


Cuca malo, po Olomouci tak 9ku, cesty necesty rychlosti predpisy+10 (tj 100 mimo mesto, 60 mesto) to jde pod 7 (lonsky myto a plesnice vysly zhruba na 6.8), po dalnicich nejezdim takze nevim. Kdyz to vemu prumer (olomouc 1/3 + delsi trasy 2/3) tak to na tech 7.4 zhruba vyjde. Rocni prumer mam zhruba 7.3 Spousta obci nevadi, vesnice jsou ok, nastavis 60 na ctyrku a jede to za 5.5, horsi jsou velky mesta, kdy porad vyjizdis z nejake vedlejsi nebo davas prednsot chodcum ci semafory ... tam to pak leze dost nahoru. Rozjezdy z 0 jsou proste peklo
[ Upraveno Po kvě 09 2005, 11:10 ]
mates
Tuesday 10 May 2005 - 14:03:21
mates
Uživatel #39
Registrován: Sunday 09 November 2003 - 15:22:30
Příspěvků: 1953
Čest, u mě 99% město - 12,5 l, ľádná couračka, normálně sviľně , kdyľ dálnice Brno - Praha a zpět - cestovka tak 160-180 km/h - do 9 l. Ta dálnice ujde, to město se mi zdá moc, MV6 asi nebude mít o moc horąí spotřebu.

Lexus RX 350
Honda Crosstourer
Vranoch
Wednesday 11 May 2005 - 10:45:13
Host
Vodník napsal ...
Ten chiptuning mě také zajímá, mám 2,5 TD roč. 1998. Uľ se tu jednou radilo, ľe to přijde na nějakých 30 tisíc Kč a přidá to 14 kilowatt na výkonu. Já naąel inzerát na 2,5 TD, tam uváděli 110 kW výkon a 6 litrů spotřeba, ale nebylo tam o přečipování ani slovo, jenľe ľe by to bylo ono? Kdyby ten efekt měl být takový, tak investici do čipu mám do dvou let zpátky v úsporách spotřeby


Taky jsem to resil a dost se bal. Vyresili mi to v Odkaz (snad to nebude nepovolena reklama) a naprosta spokojenost. Nejaky vyrazny snizeni spotreby jsem nepozoroval, ale auto jede fakt lip. Velmi vyrazny zatah turba je od cca 1800 , pres 2K je to super. Fakt to jezdi vyrazne lip nez pred tim. Podle jejich papiru by to melo mit cca 115 KW, nemeril jsem to. Vranoch
Vodník
Wednesday 11 May 2005 - 16:33:49
Uživatel #327
Registrován: Sunday 20 March 2005 - 08:45:51
Příspěvků: 732
Vranoch: díky, i za ten odkaz, zní to lákavě a začíná mi to váľtně broučit v hlavě.
Nomike
Wednesday 11 May 2005 - 16:40:33
Host
Novic62.245.94.120 napsal ...
Cau Nomike.Na kolik te vysla generalka motoru?kamarad ji delal na omeze a 2.4 a dal zato 40 000,nevyplati se koupit radsi jiny motor?


Čau Novic. Druhý motor na vrakáči (jak jinak za ty prachy) se určitě NEVYPLATÍ. Jednoduąe proto, ľe bys byl opět na začátku. Motor po generálce = nový motor. Pokud ovąem nedostal ľádnou ránu. Coľ navíc na vrakáči nikdy nevíą. Generálku jsem dělal protoľe ąálky klikovky byly tak sjeté, ľe jeden zajel pod druhý a kouslo se to. Bylo to to "nejjemnějąí" zadření motoru, co jsem kdy viděl. Viděl jsem ten motor rozebraný. Blok s válci, písty, klikovka (ta jediná po přebrouąení) - jako NOVÉ ! Teď zajíľdím nové pístní krouľky. Celá akce, která obnáąela i hlavu, automatickou převodovku, silentbloky náprav, výfuky, trocha karosařiny... 100k. Takľe na tvou otázku neumím odpovědět. Dělal to soukromník ve Zlíně a je to Opel-kouzelník. On tou značkou ľije. Má nejlepąí ceny a je to straąný poctivka. Hlavně to není zaměstnanec!
Anonymní
Friday 13 May 2005 - 09:56:39
Host
Vodnik: koukam, ze jsi z Prahy. Ja taky. Kdybys chtel pripadne vyzkouset jak to vypada a jestli to ma smysl, tak se muzeme domluvit. Vranoch (vranoch@centrum.cz)
Anonymní
Friday 13 May 2005 - 12:05:44
Host
to Nimike: A kontakt bys me nemohl poslat ? Ne ze bych zrovna ted neco potreboval ale je dobre met v zaloze takoveho blizkeho kouzelnika . Diky PetrACC14NZ(zavinac)seznam(tecka)cz
Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1697 sec,0.1230 z toho dotazů.