• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
výměna těsnění a klepání
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
maniac
Thursday 14 October 2004 - 10:40:14
Host
Ahoj kde seľenu těsnění mezi parohy a motor a kolik stojí?Dá sehnat v klasické prodejně s díly na auta? Je těľká výměna. A můľe toto těsnění způsobit divné klapání při startování stuneného auta?Díky za odpověď Jo a jeątě jedna otázka potřebuji sehnat někde klíč na povolování takového divného ąrobu na motoru vypadá jako hvězdička ale vystouplá ven. Díky
NIO
Thursday 14 October 2004 - 20:10:17
Host
to tesneni se prodava a je plechove a nekolika vrstve. S nejvetsi pravdepodobnosti budes muset resit i zalomeny krajni sroub. Jinak na ty tzv hvezdicky pouzij i normalni golu. 8,10,11,12 podle velikosti. Klasicka sada torxu je draha,
maniac
Friday 15 October 2004 - 08:13:53
Host
NIO212.65.198.228 napsal ...
to tesneni se prodava a je plechove a nekolika vrstve. S nejvetsi pravdepodobnosti budes muset resit i zalomeny krajni sroub. Jinak na ty tzv hvezdicky pouzij i normalni golu. 8,10,11,12 podle velikosti. Klasicka sada torxu je draha,

Díky za odpověď a myslíą si, ľe to tím můľe být to klepání. Fakt mě to rozčiluje, protoľe kdyľ to vychladne a startuji to tak to vypadá, jak kdybych měl něco rozesraného v motoru. Něco jiného to nemůľe být? Klepání při studeném startu po půl minutě to přestane hlavně je to slyąet, kdyľ seąlápnu plyn....A kolik to těsnění stojí nevíą? díky
thomas
Friday 15 October 2004 - 10:12:03
Host
To těsnění stojí 950,- ale hlavně si překontroluj rovinu dosedací plochy těch parohů!!! jinak to neutěsníą a pojede to na hov.. Mam to z vlastní zkuąenosti dělal jsem to zbytečně 2x.
maniac
Friday 15 October 2004 - 11:04:08
Host
thomas81.27.192.16 napsal ...
To těsnění stojí 950,- ale hlavně si překontroluj rovinu dosedací plochy těch parohů!!! jinak to neutěsníą a pojede to na hov.. Mam to z vlastní zkuąenosti dělal jsem to zbytečně 2x.

A můľe to být tím to klepání?díky
NIO
Saturday 16 October 2004 - 10:24:20
Host
neni to klepani a le spis takovy cykani.
Jinak klepani dela hydrostav.
maniac
Monday 18 October 2004 - 08:58:47
Host
NIO194.108.91.179 napsal ...
neni to klepani a le spis takovy cykani.
Jinak klepani dela hydrostav.

Čus lidičky tak jsem to rozebral. Odmontoval jsem plech který kryje sání a pak jsem zjistil, ľe na levém horním rohu sání vůbec nepřisedá k motoru, tak jsem zkusil přitánout matku a zjistil jsem, ľe mám ten jeden ąroub ukroucený=) ąpatná těsnost a tím pádem i to klepání tedy cykani. Takľe musím odvrtat ulomený ąroub a dát tam nový ąroub. Myslíte si, ľe tam můľu dát to staré těsnění kdyľ bude v pohodě? A jeątě jedna věc nechce se mi odvrtávat ten zlomený ąroub nevíte nějakou radu jak bych to mohl vyřeąit? Díky moc
Anonymous
Monday 18 October 2004 - 09:19:40
Host
seľen si vrtak s opačným závitem nevim presne ted jak se to jmenuje a ten sroub s nim navrtas on se zakousne a vytočíą ho.
Yper
Monday 18 October 2004 - 09:26:34
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Tuąím, ľe lidově se mu říká "Kančí zub".Neľ ho pouľijeą, tak to vąe nezapoměň postříkat přípravkem, kterému se říká chemický ąroubovák - je to ve spreji, ale nevím, kolik stojí(já mám a ten se jmenuje Fielld - nebo tak podobně).Pak aľ to budeą dávat dohromady, tak vąechny ąrouby a závity namaľ obyč grafitem - nespoléhej na to, ľe budeą mít na několik let zase pokoj!

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Yper
Monday 18 October 2004 - 09:27:01
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Tuąím, ľe lidově se mu říká "Kančí zub".Neľ ho pouľijeą, tak to vąe nezapoměň postříkat přípravkem, kterému se říká chemický ąroubovák - je to ve spreji, ale nevím, kolik stojí(já mám a ten se jmenuje Fielld - nebo tak podobně).Pak aľ to budeą dávat dohromady, tak vąechny ąrouby a závity namaľ obyč grafitem - nespoléhej na to, ľe budeą mít na několik let zase pokoj!

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1477 sec,0.1107 z toho dotazů.