• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega ostatní v
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
O.Astra GSI 2.0i 110KW
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
P.o.o.l.
Sunday 08 May 2005 - 19:55:49
Host
Zdarec lidi,mám dotaz mám v plánu koupit Astru GSI ve dvoulitru co má 150PS,ale bohuľel nemám ľándé zkuąenosti,tak bych chtěl poradit od vás co jí máte jestli ji doporučíte jesli jste s ní spokojení,s jakou spotřebou se sní dá jezdit,poruchovost a kdyľ má třeba 200tic v těle,předem díky za rady.
riwal
Monday 09 May 2005 - 07:08:29
Host
Nechápu jak si se s tímhle dotazem trefil do oddělení Omega.
aaa
Monday 09 May 2005 - 08:44:05
Host
hm,ten motor pokud fachčí,tak s timhle autíčkem upaluje jako blázen.Kaľdopádně jak tak sleduji vąe okolo těhlech Opliků(měl jsem GSi),tak jich uľ tolik nelítá.Neni to jen tim,ľe by je někdo zbořil,ale prostě nevydrľeli.Na tu dobu,to byl sluąně výkonnej motůrek,ale třeba později Opel u motorů 2.0 16V ten výkon stáhnul aby dosáhl větąí spolehlivosti.Psát takhle na co vąe si dávat majzla je nanic,chytni za ruku nějakého automechanika aľ se na to pujdeą podívat.Kaľdopádně Astry tohoto typu nebyly ani nějak extra chráněné proti korozi,takľe koukat na podběhy,na podlahu atd...
Anonymní
Monday 09 May 2005 - 14:38:42
Host
Klasika - koroze koroze a zase koroze ... a co se týká motoru tak praskaly jim hlavy - na to pozor .... záleľí celkově na autě ..... v jakym je stavu - to ti dost napoví jak se o něj majitel staral .... já například měl nalítáno 250 tisíc a pak ąel na generálku .... za tu dobu mi odeąel kat, zrezlo auto, a bylo potřeba vyměnit těsnění pod hlavou .... ale motor ąel furt dobře .....
Roman
Tuesday 10 May 2005 - 12:42:42
Host
Cest, mam Astru 2.0l 16V rok98. Mam ji dva roky, koupil jsem ji kdyz mela najeto 150tis.Ja jsem na ni udelal 65tis. a zatim jen liju benzin.Mel jsem jen problem s cidlem ABS a kolisanim otacek.Otacky jsem si vyresil sam vycistenim krokoveho motorku.Nechal jsem take pro jistotu vymenit rozvody.Jinak vse ok.
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2649 sec,0.2215 z toho dotazů.