• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Zafira :: ZAFIRA :: Zafira motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Motor X20DTL - riadiaca jednotka
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Standa
Monday 09 May 2005 - 09:11:17
Host
Zdar vsetkym.
Na aute sa mi opakuje nasledovna chyba. Pri 2600ot/min sa mi takmer pravidelne prepne riadiaca jednotka do nudzoveho rezimu. Bol som v OPEL servise, pred 1/2 rokom mi vymenili el.mag. ventil (snimac tlaku ? - za sacim potrubim kde je vaha vzduchu), auto slapalo 3 mesiace(1500km) v pohode, potom sa chyba opakovala. V ramci reklamacie som dal ventil vymenit teraz je to tu opät(doba asi 3 mesiace a priblizne 1500km).
Zda sa Vam to normalne pri takomto drahom aute ?
Je to 1999 rocnik, najazdene 110tkm.

DAkujem za vsetky vase podnety.
Som z Kosic, vie mi niekto poradit kontakt na niekoho kto sa v tom vyzna ? V opel len menia suciastky.
Anonymní
Monday 09 May 2005 - 16:18:56
Host
co sa týka riadiacej jednotky poznam manika z NR.
Ten ich dokonca aj opravuje a ma aj TECH2.

Ak ide o motor/vstreky,cerpadlaa pod./ vraj je dobry nejaky JANEGA servis v Novom meste na Váhom.
Odporucili mi ho v Mah-u ked nevedeli premerat cerpadlo.
Golem
Monday 09 May 2005 - 18:41:09
Host
Mě se tento motor dostával pravidelně do nouzového reľimu při cca 3500ot./min. Po výměně váhy vzduchu je vąe v pořádku a motor znatelně oľil. Toto bude ale asi jiný příipad...
Anonymní
Monday 09 May 2005 - 22:20:27
Host
Vaha vzduchu bola menena pre 1/2 rokom. Po vymene ventilu motor ozije a ide v pohode. Trva to vsak kratko. V opel servise po vymene pri komunikacii s riadiacou jednotkou vsetki ukazovalo ze je problem odstraneny - pred vymenou nebol tlak na turbo a po vymene O.K. Ale zivotnost ventilu je velmi kratka. Neviete poradit cim to asi bude ?
Nikto nemal podobny problem ?
Vie niekto opisat na akom principe pracuje ventil (vstup a vystup-> co vplyva na jeho funkciu ?)
Dik.
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1257 sec,0.0986 z toho dotazů.