• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega Hi-Fi
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Pomoc car 300
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Lukáą
Monday 09 May 2005 - 20:56:40
Host
Lidi potřebuji pomoct. Rodiče si koupili Opel Astra 1.6 z bazaru v Mikulově a po měsíci provozu odeąla baterie do věčných lovią» (1645 Kč v řiti) . A nastal problém asi uľ tuąíte "SAFE". Pročítal jsem různý témata na různých stránkách a tak jsem se dostal aľ sem. A tak vás PROSÍM o pomoc jestli by jste mi nezjistily kód, který tam mám zadat.
Naąel jsem na obalu rádia tyhle čísla:

GM0300Y6250584

No.: 90 533 422
type: CAR 300(E)
7 649 852 320

8 635 132 822

Díky moc.!!!!!

Jeątě bych se chtěl zeptat jestli se dá k tomuto autu připojit jiný rídio na MP3 co pouľívá lcd panel v autě.
DU©IS
Tuesday 10 May 2005 - 07:13:15
Host
Zdarec!Čísla jsou podle mne k ničemu.Pokud si k vozu nedostal kódy,tak to bude celkem sloľité.Jinak mám WeBe a minulý týden jsem předělával autorádio.Měl jsem tam CAR 300(teď mi leľí v ąuplíku) a dával jsem tam PIONEER(MP3,WMA),ale samozřejmě LCD nefunguje coľ je uplně v pohodě.Určitě existuje origo na MP3,ale to bude určitě nehorázná palba,taksi myslím,ľe nakonec stejně koupíą buď CDR500 - funguje na LCD a umí CD a cenově se starąí pohybuje kolem 2500Kč a nebo fakt oľelet ten LCD displej a dát tam neorigo.Čus
vvdd
Friday 13 May 2005 - 01:14:09
Host
Prohledej pořádně poradnu zpátky. Na webu existujou takový kouzelný softíky, stačí zadat výrobní číslo. Některý fungujou, některý ne, to uľ musíą vyzkouąet.
riwal
Friday 13 May 2005 - 07:18:25
Host
Koukni sem Odkaz
uľ to tam někdo nabízí, je to sice anonym, ale typuju to na Dallase.
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1359 sec,0.1112 z toho dotazů.