• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
VB- problemy s palubkou
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Honza
Thursday 14 October 2004 - 21:11:41
Host
Ahoj, zahadne se mi chova palubka a nemuzu najit kde to hapruje: jako prvni zacal blbnout otackomer - nekdy ukazuje, nekdy ne - kde bere informaci, z ridici jednotky?
Jako dalsi se podobne zacala chovat cela palubka - sviti jen podsviceni, blinkry ukazuji, i rucka, ale palivo, teplota, km, rychlost je jakoby bez stavy - zkousel jsem celou palubku vyndat a "ohledat", neykoumal jsem nic, ocistil jsem konektor, napruzil tu pasku s kontakty, ale dela to stejne a porad. Nemate nejaky tip kam se mrknout? Je to spinane prez nejake rele, nebo tak neco?
Ted se jeste zacalo nekde mezi palubkou a radiem ozyvat prapodivne chrceni, ale tam by zadne konektory nebo spoje byt snad nemeli, nebo se pletu?
Brzo je tma, takze se k tomu dostanu jen o vikendu, za jakekoliv tipy budu vdecny.
Yper
Friday 15 October 2004 - 10:04:54
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Neber to zle, ale to Tě potěą Pánbůh. Nakonec totiľ zjistíą, ľe to byla bezvýznamná ptákovina, protoľe kdyľ to jednou funguje a pak zase né...., tak to vidím jako někde ąpatnou zem, povytaľený konektor, nebo kontakt v něm, nebo se něco uklepalo.
Mezi budíky, tedy přístrojovkou a radiem konektory jsou a vedou hlavně do radia a pokud máą digiklimu, tak i do ní.Málo místa, malá délka kabelů pro vytaľení a kontrolu.Zajeď za nějakým rozumným autoelektrikářem, a» se Ti na to zkusí podívat - ąel bych do Opla a s nějakým se spojil, jestli si nechce bokem po ąichtě něco vydělat. Myslím, ľe větąina z nich neodmítne.
Jaké je to chrčení?

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
NIO
Saturday 16 October 2004 - 10:26:42
Host
pokud to nebude opravdu nejak zem, tak bych se priklonil na regulatir napeti. Ale muze byt i palubka KO.
Honza
Monday 18 October 2004 - 16:57:43
Host
Ahoj,
tak slo radio ven, domackat konektory, prerovnat je tam vsechny, chrceni je pryc
Jen to nefungovani palubky zustalo Auto mi stalo od patku vecer do pondeli rano bez startu - pri parkovani i pak po vraceni radia fungovala (ukazovala benol, kilometry. Zacla znenadani fungovat asi po 20km, po 25km zacal fungovat i otackomer
Asi zkusim vrakoviste kolik bude kostovat cela palubka, uvidim. diky.
Honza
Monday 18 October 2004 - 16:59:52
Host
NIO194.108.91.179 napsal ...
pokud to nebude opravdu nejak zem, tak bych se priklonil na regulatir napeti. Ale muze byt i palubka KO.


Kde ho najdu? Netusil jsem ze tam neco takoveho je... To je soucast pristrojovky nebo to visi nekde na aute a je to pro vic zarizeni?
NIO
Monday 18 October 2004 - 20:07:02
Host
je v palubce pridelanej na tistaku. Kazdej elektrikar ti ho ukaze.
Anonymous
Monday 01 November 2004 - 14:10:05
Host
Takze problem je vyresen: na zadni strane palubky je "igelitovy" tisteny spoj, ktery jednak tvori pruzne spojeni s "autem" konektorem vprostred palubky, v horni casti pak prechazi "dovnitr" prez plastovy konektor dovnitr pristrojovky kde je jeste elektronika pro pristroje(km, otacky, benzin atd) - tahle cast se na kvalitnich prazskych silnicich vyklepala z konektoru ven(zrejme tim ze to je na tom pruznem igelitu a predchozi majitel ulomil spodni packy na palubke, takze visi na dvou sroubech v horni casti a ve velkejch dirach se asi preci jen klepe..
diky vsem za odpovedi.
Yper
Tuesday 02 November 2004 - 12:12:40
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Teď mne mrzí, ľe jsem mlčel a neporadil ti navíc jeątě i o tomhle - bál jsem se ze sebe udělat vola. Mně to sice pořád fungovalo, ale preventivně jsem ty dva konce ohnuté fólie, které vedou do plastového konektoru (samice) v palubce, přichytil dovnitř oboustranně lepící páskou. Uľ kdyľ jsem se na to podíval poprvé, tak mi to připadalo jako jeden ze slabých (nespolehlivých) článků celého el. propojení přístrojovky.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Honza
Wednesday 03 November 2004 - 21:10:23
Host
Honza: tohle jsem si takty prave myslel, rozhodne jsem si myslel ze tohle je problem. Ale nebyl, jen ten igelitak vede jeste dovnitr te pristrojovky (bily plast s rucickama atd) a tam to haprovalo.
Vláďa
Thursday 04 November 2004 - 10:41:47
Host
Zdravím
Chtěl jsem se zeptat, jestli existuje nějakej fígl na rozebírání palubky. Nefungují mi kontrolky dobíjení, elektroniky motoru a ručky a chtěl bych na to juknout sám, páč v servisu mi řekli, ľe je to dost problematický (trhají se packy) . Mám Vectru B, 96, 1,6. Díky za odpověď
Duffy
Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1763 sec,0.1422 z toho dotazů.