• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
riwal
Monday 20 June 2005 - 12:11:54 Citovat
Host
Hmm klasika, ale ľe Ti nesvítila diagnostika je divný. A nebo svítila a jen si to nanapsala.
Irena
Tuesday 21 June 2005 - 11:42:54 Citovat
Host
®ádná kontrolka mi během jízdy určitě nesvítila a tak mě napadá, ľe se mi i před nastartováním roľínají jen kontrolky v horní polovině palubovky a ty dolní ne. Je to dobře? U sluľební oktávky se mi roľínají před nastartováním vąechny.
freez
Tuesday 21 June 2005 - 11:59:26 Citovat
Meriva MPV Enjoy Red Magma edition
Uživatel #316
Registrován: Sunday 13 March 2005 - 13:00:24
Příspěvků: 1620
Irena:no to není dobře před nastartováním se ti musí pro kontrolu zda jsou funkční rozsvítit vąechny kontrolky můľeą napsat co ti vąe svítí ?

Meriva MPV 2008 Z14XEP I Londýn I Paříž I Dovolená I Merivaclub
riwal
Tuesday 21 June 2005 - 12:35:27 Citovat
Host
Záleľí taky na vybavení vozu a motoru, podle toho se rozsvěcu jí kontrolky, které jsou k tomu modelu relevantní a tudíą osazené. Jinak při startování svítí Ti oranľová kontrolka, buď s obrysem motoru nebo s bleskem ? Pokud ne, tak je v ní prasklá ľárovka, pochybuju, ľe by tam nebyla osazena.
freez
Tuesday 21 June 2005 - 19:41:17 Citovat
Meriva MPV Enjoy Red Magma edition
Uživatel #316
Registrován: Sunday 13 March 2005 - 13:00:24
Příspěvků: 1620
Irena:no měla by svítit taková ta klasika no jako,Kontrolka motoru,dobíjení,olej,abs pokud je,brzdy,u dislů předľhavení,pokud sou tak asi i předpínače pásů nevim ale co vąe je v té tvé Corse namontované jak píąe riwal je to podle výbavy a tak ale těch prvních pět snad svítí na kaľdym Oplu.,

Meriva MPV 2008 Z14XEP I Londýn I Paříž I Dovolená I Merivaclub
Anonymní
Friday 07 October 2005 - 10:16:35 Citovat
Host
taky jsem měl tu samou závadu, čidlo otáček klikového hřídele, ve značkovým servisu za 3 tis., ale ta kontrolka mě taky nesvítila....
siso
Tuesday 14 March 2006 - 20:44:27 Citovat
Host
mne zasa svieti len kontrolka motora a baterie a nastartuje motor, mno hned na to zhasne...moze byt vada v cidle alebo alarm ????
NIO
Tuesday 14 March 2006 - 22:47:33 Citovat
Host
siso napsal ...
mne zasa svieti len kontrolka motora a baterie a nastartuje motor, mno hned na to zhasne...moze byt vada v cidle alebo alarm ????


pokud naskoci a pak do 5 vterin chcipne je zavada na imobilizeru. bud neni cip v klicku nebo spatne cte ctecka.
Ale to pri startovani kontrolka blika.
púokud to dela dal, muze byt zavada na EGR nebo na krokovem motorku nebo vaha. i to cidlo, ale to by nechytlo vubec.
siso
Wednesday 15 March 2006 - 13:39:35 Citovat
Host
NIO napsal ...
siso napsal ...
mne zasa svieti len kontrolka motora a baterie a nastartuje motor, mno hned na to zhasne...moze byt vada v cidle alebo alarm ????


pokud naskoci a pak do 5 vterin chcipne je zavada na imobilizeru. bud neni cip v klicku nebo spatne cte ctecka.
Ale to pri startovani kontrolka blika.
púokud to dela dal, muze byt zavada na EGR nebo na krokovem motorku nebo vaha. i to cidlo, ale to by nechytlo vubec.

da sa zavada zistit na diagnostike, myslim ci je to jedna z veci ktore si menoval ????
NIO
Wednesday 15 March 2006 - 18:33:15 Citovat
Host
ano vse se da poznat na diagnostice. JEN jedna rada: ve vetsine pripadu , pokud je vadny egr ventil a jeste nepise zavadu- tedy nema jeste mezni hodnoty, muze diagnostika mylne napsat ze se jedna o mnozstvi nas. vzduchu, tedy vahu. Tak pokud to udela tak at si nejdrive daji do testu EGR ventil, nez to vymeni.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1870 sec,0.1389 z toho dotazů.