• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra Hi-Fi
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
neorigoą rádio - displej
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Anonymní
Thursday 19 May 2005 - 21:52:59 Citovat
Host
U větąiny novějąích Kenwoodu se uvádí:
Připojení pro displeje Opel a dálkového ovládání
z volantu přes Interface-Box KPA-SD100
HOUSiK
Friday 20 May 2005 - 10:25:36 Citovat
Host
Da da, jen tě ten interface vyjde třeba na 3000-4000, ľádná levná sranda to není
Dreamer
Friday 20 May 2005 - 11:51:03 Citovat
Host
Jeątě k tomu pípání. Taky mi to pípá, kdyľ otevřu dveře a je klíček v zapalování a hraje radio, motor je vyplí. Při nastartovanym motoru to nepípá. Zajímalo by mě jestli je to normální.
Anonymní
Friday 20 May 2005 - 14:46:34 Citovat
Host
čest pánové, takľe jsem se na to vrhl a dle rad to dopadlo takto:

rádio jsem vyndal a prohodil ľlutý drát s červeným, nyní po zapnutí klíčku se rádio zachová tak jak bylo před vypnutím klíčku, tzn. jestli bylo vypnuté či zapnuté a co hrálo za písničku, CD nevyjíľdí, prostě bomba.

pípání: i to je tak jak psal tira a daląí, rádio není zakódovatelné, čili není proti krádeľi nijak zabezpečeno, kdyľ odendám odnímatelný panel, pípat to přestane, jinak to jeątě pípá, kdyľ je zapnutý rádio na vypnutý klíček a otevřu dveře, to asi, abych neąel někam kdo ví kam a nechal rádio vycucat baterku, to se dá odstranit tak, ľe přepnu klíček do polohy 1 a je to.

zobrazení datumu: to jediný jsem jeątě nerozsekl, jak psal tira, kdyľ odpojím světle modrej drát, jenľe on uľ je odpojenej a nic, zvláątní je, ľe na jeho konci je samolepka a na ní napsáno ATT

díky vąem
Dino
tira
Saturday 21 May 2005 - 14:26:05 Citovat
Host
to Dino: sorry já jsem se spletl, ne světle modrý ale tmavě. Světle modrý je větąinou zvláą» a slouľí k propojení s handsfree sadou (při hovoru se automaticky ztlumí rádio). A ten tmavě modrý by tam měl být. Můľeą ho zkusit odpojit, ale podle mě je lepąí kvalitnějąí příjem neľ datum (datum je celý den stejný ).

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1723 sec,0.1329 z toho dotazů.