• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Mastný film na skle
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
papak
Wednesday 18 May 2005 - 08:22:00 Citovat
Host
Ahoj vąem,

nějak se mi nedaří odstranit takovej mastnej film na sklech.Kdyľ prąí a setřu sklo stěračem tak se na skle tvoří mastnej film. Nemůľu to dostat dolu. Nevím moľná ľe to je autoąamponem z voskem.Fakt nevím. Má stím někdo nějakou skuąenost?

Dík papak
happy
Wednesday 18 May 2005 - 08:37:10 Citovat
Host
glicerinem očistit stěrače a okenou vzít sklo. Mně to pomohlo na půl roku. Teď to budu muset dělat znova.
JardaB
Wednesday 18 May 2005 - 09:07:24 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
U mne vľdycky pomohla jízda v pořádným deąti, po pár hodinách se to smylo. Minule jsem s nedůvěrou vzal teflonovou leątěnkou i okno (podle návodu) a efekt je zajímavý - neco jako flash-off, nedrľí na tom bordel, voda v kapičkách stéká, zatím jsem spokojen (jak to aledostat dolů,pokud by to nevyhovovalo fakt netuąím )

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
Anonymní
Thursday 02 June 2005 - 13:04:17 Citovat
Host
No teda VOSKEM VZÍT I SKLO??? Tak to bych měl fakt strach, není to vohubu. Já jen aby to neházelo nějaké prasátka a za deątě bylo přes to okno vidět.
PE«A
Thursday 02 June 2005 - 13:07:30 Citovat
Host
Gde se dá ten glicerín koupit. Ptal jsem se u nás v drogerce a čuměla na mě jak péro z gauče. To je nějaká pasta nebo je to tekutý?? Jak to vlastně vypadá?? Já jen abych to tý babce přiblíľil. urbyz
Václav
Thursday 02 June 2005 - 13:36:12 Citovat
Host
Glycerin je čirá, olejovitá, bezbarvá kapalina. Prodává se glycerin technický a lékárnický. Technický se prodává v těch lepąích drogeriích (provozovatel v nich bude nejspíą drogista a né jenom "podnikatel"), takľe snaząí bude ho koupit v lékárně (tam ho mají skoro v kaľdé). Jeątě účinnějąí vąak bude pořádně odmastit sklo, dříve na to Spolana vyráběla přípravek Venedin a ten fakt účinkoval. Nevím, zda se jeątě něco takového vyrábí. Občas jsou k vidění přípravky na odstranění silikonového oleje ze skla, to by také ąlo pouľít (by» na tom skle nemáą zrovna silikon - pokud jsi ovąem zrovna neporazil autem Pamelu ...To měl být vtip)
Václav
Thursday 02 June 2005 - 13:52:46 Citovat
Host
Sorry. Venedin vyráběla Velvana, ve výrobním programu ho uľ nemá, je tam místo toho Rain-X viz. Odkaz [link] Jestli s tím Rain-X má někdo zkuąenosti, dejte vědět
Mongoose
Thursday 02 June 2005 - 15:36:17 Citovat
Host
Nejúčinějąí je kladivo..
Anonymní
Thursday 02 June 2005 - 21:48:22 Citovat
Host
Mám takovou zkuąenost ,ľe to dělají ty sračky co se tam lejou na zimu proti zamrzání.Vypláchni to a zkus tam dát deą»ovou vodu.Uvidíą sám.Je to ovąem rada pouze na léto.
Václav GT
Monday 03 October 2005 - 07:43:50 Citovat
Host
Tak jsem vyzkoušel přípravek na čištění oken Rain X (viz příspěvek výše). Velvana ho nevyrábí, pouze prodává. Účinku dříve vyráběného Venedinu se nepřibližuje ani náhodou. Za 139,-Kč mě tedy vůbec nenadchl. Čím odmašťujete sklo vy, kolegové (event.kolegyně) ?

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2510 sec,0.2094 z toho dotazů.