• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Protáhnou šunky x16xe ?
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Mongoose
Tuesday 24 May 2005 - 21:52:33 Citovat
Host
Zdar partijo.
Mám Corsu B Gsi 1.6 16v. Vąeobecně se ví, ľe tenhle motor nestojí za moc. Chtěl jsem se zeptat na jednu věc. Jak moc je motor v celkově dobrém stavu náchylný na občesné protáhnutí. Myslím tím fakt ho protáhnou a vytáčet ho k 5500 ot. . Ubliľuje mu to moc ? Chtěl bych aby vydrľel v pohodě co nejdéle ale na druhou stranu, kdybych chtěl předjíľdět jen ąkůdky, tak si koupím 1.0...

Díkes a zdarec. Moc mě mrzí, ľe jsem nebyl v Mýtě, ale čas pracuje proti mě .. Doufám ľe problémy s placením se vyřeąí. Zbytečně to dělá rozbroje v klubu...
pr»ka
Wednesday 25 May 2005 - 07:05:00 Citovat
Host
Motoru ąkodí,kdyľ ho huntujeą za studena,ale kdyľ mu nakládáą s citem,tak mu to nemůľe vadit,záleľí na kaľdém jaký má cit pro motor.Já mám ten samý motor a veme mi to tak 1l oleje na 5000km a strkám se po Ostravě 4km,15km víc ne a teď tu trasu do Mejta nezebral ani kapičku.Tento motor obzvláą» nemá rád kousky pak karbonuje,kdyľ ho protáhneą je jenom rád,samo pravidelná výměna oleje
Lib
Wednesday 25 May 2005 - 07:22:41 Citovat
Host
kazdej motor potrebuje cas od casu vyhnat pavouky z valcu, jinak zlenivi ...
Mongoose
Wednesday 25 May 2005 - 21:38:23 Citovat
Host
Supér. Tak to jsem klidný. Pr»ka. jsem taky z ostravy a to z Plesné. Někdy by nebylo od věci se sejít, třeba jen Ostraváci.
Jariii
Friday 03 June 2005 - 16:03:38 Citovat
Host
Ale pritom vyhaneni pavouku z valcu musite taky pocitat s vetsi spotrebou drahocenneho moku
Ja mam Corsu 1,2 16v a radim vejs uz pri 3tis. otackach a jsem skokojenej, samozrejme ze tomu obcas prilozim pod kotel, ale vetsinou to drzim mezi 2-3 tis. otackami.
pr»ka
Friday 03 June 2005 - 19:56:59 Citovat
Host
Jariii počkej, nemáą pravdu, ľe vyhnat pavouky z válců =větąi spotřeba,kdyľ vytáčíą plynule ,tak ta spotřeba není tak zlá a můľeą točit do něma,hlavně plynulost a cit a spořeba je skoro stejná a karbon nět,jak na to dupneą a čekáą aľ se to rozjede karbonu vprdel a nepomůľeą si
Bobík
Friday 03 June 2005 - 21:54:08 Citovat
Host
2 tis. otáček mi na ten 1,2 16V motor přijde skoro pod minimum. Největąí krou»ák je někde okolo 3,5 aľ 4 tis., takľe reľim otáčkek 2,5 aľ 4 tis. musí přinést více dynamiky za min. zvýąení spotřeby.
U 1.6 obdobně, Corsa uľ s tím jedeb sluąně.
Jariii
Friday 03 June 2005 - 23:37:32 Citovat
Host
Kdyz me to prijde uz hodne v otackach kdyz to tocim nad 3 tis. Je mi toho motoru skoro lito, vim ze je na to stavenej ale stejne, no asi na vas dam a budu to trosku vic tocit, premuzu se Takze si myslite ze to podtacim? Ja jezdim hodne na spotrebu, nikdy moc prudce neakceleruju, takze se mi zda zbytecny to nejak tocit. Co vy na to?
pr»ka
Saturday 04 June 2005 - 06:55:27 Citovat
Host
Jariii v poho já taky netočím motor,taky jsem skrblík a nerad stojím u pumpy,ąolichám to kolem 2000ot/min,ale jak se dostane auto ven,tak ho protočím nad 3-4000ot/min a jedu sviľněji,ale plynule.®ádný motor nemá rád kdyľ se podtáčí,to ľe jedeą po rovince na 5tku 2000ot/min není podtáčení,záleľí na citu řidiče a podle mně se to snad ani nedá naučit je to vkaľdém nebo není.Jel jsem uľ z různýma typama,3jku tam měl běham 10m ten motor se mohl posrat a jezdí tak pořád ,jeątě ľe ne mojím autem a druhý případ,nastartuje okamľitě gumuje a řadí stím stylem ,ľe jsem si myslel ľe mu to auto něco udělalo ,ľe je na něj nasraný no pro mě něco hrozného,chce to cit pro motor a pak podle mě i ten motor funguje v poho

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1517 sec,0.1245 z toho dotazů.