• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega Hi-Fi
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Philips sc 804 cdc
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Hubert
Tuesday 24 May 2005 - 22:25:56 Citovat
Host
Dneska se mi povedl dobrý obchod: v bazaru jsem naąel toto autorádio i s changerem za 1.500Kč, prodával to sám majitel kąeftu ale bohuľel nemůľu najít na netu návod. Neměl by někdo?
Coffey
Tuesday 24 May 2005 - 22:43:35 Citovat
Host
na co potrebujes navod ???? Zapojis, zapnes s pridrzenym AS pri kliccich v zapalovani a pomoci cisel 1,2,3,4 zadas kod a zase podrzis AS a je to... A potom pokus - omyl
pr»ka
Wednesday 25 May 2005 - 07:11:24 Citovat
Host
Huberte nechcu ti brát iluze o dobrém kąeftu,ale mám takový pocit,ľe toto rádio nekomunikuje s displejem,moľná ľe se pletu,jinak návod jak zapnout opel rádia Odkaz
Hubert
Wednesday 25 May 2005 - 11:59:42 Citovat
Host
Iluze jsi mi nevzal, protoľe ten maník to předemnou vytahoval z omegy. Údajně to do omegy montovali jako origo, ale já potřeboval vědět, jak zapojit changer, tzn. myslel jsem si, ľe budu muset tahat kabely do kufru. Dneska ráno jsem ale vytáhl car 300 a vidím, ľe konektor k rádiu je plně obsazený, tak jsem ąel pátrat do kufru a nakonec jsem ten konektor k zapojení naąel, byl přilepený zevnitř k plechu... no a hraje super a bere i pálené cedla....
bos
Monday 30 May 2005 - 09:15:00 Citovat
Uživatel #314
Registrován: Saturday 12 March 2005 - 22:25:37
Příspěvků: 138
je pravda , ľe tohodle Philipse do Omeg dávali - mam ho tam taky , jen mi v changeru chybí ąuplíček na CD - původní majitel si ho vyndal a údajně ho přejel , pře si poloľil do kufříku a nechal za autema pak couval do garáľe.Nemáte někdo onen ąuplíček , rád koupim.

čus oplus bos
Opel Sintra 3.0 - LPG
Email
Anonymní
Saturday 03 September 2005 - 11:45:02 Citovat
Host
Ahoj, buď v poho mám Omegu 2.5 V6 1997 a mám tam origo SC 804 s CD na šest kousků .. s displejem komunikuje v poho ... ale nemám manuál
Anonymní
Friday 09 September 2005 - 06:43:23 Citovat
Host
Mám to samý radio a nevím jak se nastavuje hlasitost aby fungovala v závislosti na rychlosti ... při brždění to zeslabuje moc a chtěl bych to změnit
Mikez
Monday 17 October 2005 - 16:25:15 Citovat
Host
Chlapi, chlapi, je ten menic DC022? Na 6CD?
skaldal
Monday 08 May 2006 - 12:48:32 Citovat
Host
bos napsal ...

je pravda , ľe tohodle Philipse do Omeg dávali - mam ho tam taky , jen mi v changeru chybí ąuplíček na CD - původní majitel si ho vyndal a údajně ho přejel , pře si poloľil do kufříku a nechal za autema pak couval do garáľe.Nemáte někdo onen ąuplíček , rád koupim.

Taky tam nemám šuplík, dá se to někde sehnat?

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2085 sec,0.1516 z toho dotazů.