• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega ostatní v
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Koupe Omegy B co proverit?
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Tlumex
Friday 27 May 2005 - 20:32:12 Citovat
Host
Tak pred nedavne jsem tu zakladal tema 2,0 16V jestli to stoji za to! No a ted v utery jsem objednany do Opla na prohlidku ! Zatim sem si navymyslel:
1)diagnostika motoru pres PC a zmerit tlaky
2) stav naprav a tlumicu a brzd
3)...........nic me nenapada
Dobri lide poradte uz jednou ste mi dobre poradili poradte znova! prosim prosim!
Joo a jeste drobnost klima prestala mrazit vetracek jede ale mraz nikde &|
Ale jinak je to _love nadherny auticko!
Vsem moc diky za odpovedi!
Rob2
Monday 30 May 2005 - 19:37:36 Citovat
Host
Hodně reznou zadní lemy a zadní dveře v místě překrytí gumou u zadního kola. Jinak potom samozřejmě vąude &| Klima přestane pracovat buď z důvodu vadného kompresoru, vadného el. spínání pohonu (vlastní el. spínač nebo mag. spojka) a nejčastěji z důvodu malého tlaku chl. media. Tzn. odsát, změřit stálost vakua (těsnost), naplnit a opět překontrolovat těsnost. Kaľdá klima za čas ujde - hlavně pokud se např. v zimě vůbec nepouľije tak medium ujde okolo nemazané ucpávky kompresoru. PS: Neľ budeą plnit, snaľ se eliminovat jinou závadu - náplň není zadarmo.
tlumex
Monday 30 May 2005 - 20:58:34 Citovat
Host
no kolega skousel/propichoval nejkou kulicku v v doplnovani klimy/ a pry tam tlak byl! tak newim uvidim co na to zitra naznaji v servisu
Red_Dwarf
Monday 30 May 2005 - 22:17:02 Citovat
Host
No,moľná to přes tu kuličku syčelo,ale to neznamená,ľe je tam ten tlak dostatečný.No uvidíą.Tak dej pak vědět,co a jak.
tlumex
Wednesday 01 June 2005 - 06:58:33 Citovat
Host
tak auto je v perfektnim stavu podvozek, motor a dokonce sem dostal i slevu takze asi budu oplista uz jen novy gumy spravit klimu a mam konecne auto _love jen aby se moc nesypalo
tlumex
Thursday 02 June 2005 - 16:20:14 Citovat
Host
tak klima stala 500 jen doplnili a natlakovali! No ikdyz je to jen 2,0 tak na vykonu to poznat neni jen pri zaplnuti se pohnou otacky dolu a pak nahoru a paxe to ustali/koukal sem na to jako trupka ve skudce nemam ani otackomer
/ Kolegyne ve fabii 1,4MPi pri zaple klime jela do kopce na Vinohrady za III takze si myslim ze to nebude muj pripad! No a spotreba 13,3 plynu po meste taky neni nijak tragicka kdyz to spocitam tak sem na tom furt lip jako ze skudkou! _rendek!
Nema tu nekdo plyn v tom aute? Jak mam jezdit abych tomu motoru moc neublizoval nekde sem slysel ze vstriky dost trpi &|
Rob2
Thursday 02 June 2005 - 18:40:49 Citovat
Host
Tak jsem rád, ľe jsem se nemýlil (malý tlak v systému klimatizace = nesepne kompresor) Co se týká plynu, tak já jsem jeho odpůrce, neb vznikají mimo vodní páry jeątě sloučeniny různých ne zrovna neąkodných látek co se koroze týká. Pokud někdo fakt hodně jezdí, tak plyn má snad smysl, ale při 10 tis. km/rok rozhodně ne. Samozřejmě benzin tankovat musíą - čerpadlo nemůľe jít nasucho.
tlumex
Thursday 02 June 2005 - 21:49:09 Citovat
Host
nooo tak 23 rocne &| normalne tak 18 ale ted to bude horsi

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1749 sec,0.1315 z toho dotazů.