• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra převodovka
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Prevodovka
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Mizu
Friday 10 June 2005 - 09:56:24 Citovat
Host
Ciao oplaci. Viete mi napisat nejaky strucny navod ako by som nastavil radenie rychlostnych stupnov na Ve A 2.5 V6, C25XE? Idu dost tazko ale najhorsie je na tom dvojka a este dost nechutne vrzga a poriadne mi to uz leze na nervy. Dik moc za kazdu radu...
opel.vectra
Friday 10 June 2005 - 17:34:47 Citovat
Host
No chtělo by to zjistit, jestli máą v háji kulisu nebo spojku, nebo obojí?
DAQ
Friday 10 June 2005 - 19:52:13 Citovat
Host
Nu me to dela taky protoze odesel nejspis synchron na 2ce a dela to prej casto &| a navic my ted zacal kapat olec nejspis z kliky (gufero) a ta spojka je taky nic moc (bere az nahore a zda se my ze nevypina jak ma) takze pude ven ale mozna to opravej kamosovy to delali a udelali mu novej synchron za 1700,- + prace cca 2000,- a o nastaveni sem se pokousel a nic moc navi ta 2ka vyskakuje kdyz uberu a je tam nejak divne zarazena
Mizu
Saturday 11 June 2005 - 03:47:25 Citovat
Host
Spojka vyzera byt este v pohode, zabera asi v strede. Ale citim ze uz trocha smyka ale este sa to da. Mne odisiel synchron na trojke, ked vytocim dvojku tak do trojky idem cez zuby. Ale to len ked ma nasere nejake TDI. Ked idem v klude tak je to dobre. V kulise som nasiel zodrate gumove tesnenie(alebo co to je), skusil som premazat ale moc to nepomohlo. Ide to stale dost tazko a tie zvuky...

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1351 sec,0.1097 z toho dotazů.