• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra Hi-Fi
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Nastavení hodin z RDS
Přejít na stranu  1 [2] 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
LarryE
Friday 22 October 2004 - 13:19:28
Uživatel #192
Registrován: Friday 12 March 2004 - 15:07:36
Příspěvků: 217
lib:..aspoň jsi o 5 minut dřív doma

LarryE
Chibama se človjek učý
Aks
Monday 01 November 2004 - 12:21:37
Host
Tak se stále moje RDS nechytá. &| Hlava mě uľ z CR1 a Impulsu brní a pořád nic...
Potřeboval bych od někoho z vás radu, ve který okamľik se symbol hodin a RDS na displeji objeví, protoľe to u mě vypadá následovně: teď symbol nesvítí a kdyľ jsem v nastavování hodin, resp. nastavování "RDS TIME 1", tak symbol přeruąovaně bliká. Jakmile ale z tohoto módu vycházím, symbol zhasne (je to stejné i kdyľ je RDS TIME 1 nebo 0) a uľ mi nenaskočí i kdyľ jsem nechal celé odpoledne puątěné rádio na CR1 a kdyľ jezdím, tak pořád Impuls / CR1 / Evropa 2. Pokud se opakovaně vrátím do nastavovacího módu, zůstává nastavena poslední moľnost, takľe ľe by se to nezapsalo do paměti, tak v tom to nebude.
Netuąíte, ľe zda by mohl být problém v mechanickém spojení mezi rádiem a elektronikou hodin? (zobrazování údajů z rádia jinak chodí a i bez problémů chodí ovládání z volantu).
riwal
Monday 01 November 2004 - 12:31:10
Host
No to je divný - to uľ teda opravdu nevím. Ale zjistil jsem jinou zajímavou věc. Při přechodu času jsem doma přenastavil vąechny hodiny jen v autě ne, protoľe jsem si myslel, ľe si to RDS přenastaví samo. Tak jsem zjistil, ľe seřizováni přes RDS funguje jen na minuty, hodiny to rozhodně nepřehodí.
klubo
Monday 01 November 2004 - 13:29:13
Host
To je divný ne? co kdyľ budu mít na hodinách 9:59 a v rádiu uľ 10:00 tak se mi to nastaví na 9:00 jo?
riwal
Monday 01 November 2004 - 13:34:13
Host
Tak to ne to funguje normálně, ale denska jsem měl na hodinách 7:29 a mělo se to seřídit na 6:30, tak se seřídilo na 7:30. Takľe asi tak, prostě hodinu z5 to nedalo.
maniac
Monday 01 November 2004 - 13:56:25
Host
NIO212.65.198.159 napsal ...
pokud to aktivujes, nalad si napr pak Impuls nebo Fajn a nech radio bezet az do doby nez se to tam objevi. Zaktivovane to zustane az to nejaka stanice pusti do rds.
Vetsina stanic neposila RDS cas porad ale treba jen kazdou 2 a nektere i dyl hodinu.

chci se zeptat jak tam dosatanu to rds time 1 zkouąel jsem to podle manuálu a nic nejdeto. mám autorádio i s autotelefonem. prosím pospiąte mi někdo nějaký návod úplně od začátku jak mám aktivovat to automatické ladění hodin podle rds. díky
Aks
Monday 01 November 2004 - 14:08:22
Host
Můľu poradit, jak to zapnout, ale neručím za to, ľe ti to bude chodit, páč jak to tak vypadá, je to pro moji strojovnu problém (ąlapalo to do doby, neľ to bylo v servisu
Začneą nastavovat hodiny a při nastavovaní roku podrľíą levé tlačítko trochu déle a objeví se RDS TIME 1 nebo 0 => nastavování z RDS zapnuté / vypnuté. Pak to dokončíą proskákáním nastavování hodin aľ na konec. A pak zřejmě jen čekáą na signál z VKV stanice vysílající časový kód v RDS (to uľ bylo dobře popsáno, která stanice jak co posílá).
klubo
Monday 01 November 2004 - 14:54:20
Host
Kdyľ uľ jsme u toho rádia a vychytávek - včera jedu večer v pohodě domu, poslouchám CD (na CDR500) a najednou sem se lekl jako prase - cédéčko se vyplo a skočilo tam ČR1 a nějaký dopravní zpravodajství, kdyľ to skončilo tak to zase přeplo na CD - to bylo luxusní předtim mi to nikdy neudělalo a myslel sem ľe to dělá jenom v rajchu...
riwal
Monday 01 November 2004 - 14:57:34
Host
Ne ne to funguje normálně, ale myslim jen na CR1 spolehlivě. Je to zapnuto pokud ti svítí na displayi[TP].
Lib
Monday 01 November 2004 - 15:52:56
Host
jj a navic to ma EON, tj pokud ta dana stanice nevysila dopravu ale vysila to nejaka jina "spratelena", tak se to preladi, vyslechnes si zpravy a zase se to vrati z5
Přejít na stranu  1 [2] 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2190 sec,0.1669 z toho dotazů.