• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Zafira :: ZAFIRA :: Zafira elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Vymena vlozky zamku spinci skrinky
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
patrikac
Tuesday 28 June 2005 - 09:20:27 Citovat
Host
Zdravim. Pote, co se mi zasekla spinacka, jsem si koupil novou vlozku zamku. Poradi nekdo s vymenou? Diky
Jakub
Tuesday 28 June 2005 - 09:51:38 Citovat
Host
Díval jsem se na www stránky ČPP a zjistil jsem, ľe se nedají havarijně pojistit vozidla vyrobená v USA nebo Austrálii. Jak je to moľné? Kdyľ mám tedy americkou verzi Hondy Legend, která je téměř shodná s evropskou verzí (liąí se jen světla a výbyva), tak mi to u čpp nepojistí?
Jakub
Tuesday 28 June 2005 - 09:52:30 Citovat
Host
sorry, splet jsem si vlákno
Jakub
Tuesday 28 June 2005 - 09:57:56 Citovat
Host
ale se spínačkou ti můľu poradit. Abys ji mohl demontovat, je nutné sundat volant a páčky pod volantem a kdyľ se podívaą na těleso spínací skříňky, uvidíą tam cca 4mm tenkou dirku. Zasuneą klíček do spínačky a otočíą s ním zhruba mezi polohy "zamčený volant" a "O". Potom do té dirky strčíą třeba vrták, nebo nějakou tyčku a spínačku můľeą vytáhnout ven. Nová spínačka se uľ jenom zasune ale je zase potřeba mít v ní klíč otočenej do správné polohy.
patrikac
Tuesday 28 June 2005 - 11:05:22 Citovat
Host
Z ktere strany je ta dirka? A fakt se musi sundat cely volant, nebo jen ty plasty kolem?
Jakub
Tuesday 28 June 2005 - 13:04:46 Citovat
Host
nevim přesně jak to je u jiných modelů, ale u Omegy B jsem musel deaktivovat Airbag a sundat volnt. Dirku uvidis přímo z místa řidiče, není potřeba se nikam sloľitě dívat, je to přímo zepředu (osa dirky se přibliľně shoduje s osou hřídele volantu )
patrikac
Tuesday 28 June 2005 - 14:58:29 Citovat
Host
diky, vecer se k tomu snad dostanu
patrikac
Tuesday 28 June 2005 - 15:04:52 Citovat
Host
diky, vecer se k tomu snad dostanu
patrikac
Tuesday 28 June 2005 - 15:10:09 Citovat
Host
diky, vecer se k tomu snad dostanu

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1817 sec,0.1360 z toho dotazů.