• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega ostatní v
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
LPG do Omegy
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Anonymní
Tuesday 28 June 2005 - 09:53:01 Citovat
Host
Zdravím. Chtěl bych se zeptat jestli má někdo zkuąenosti s lpg do opla omegy, konkrétně do motoru 2,0 16V. Chtěl sem si to koupt v kombíku, ale v servisu kam sem to vez na prohlídku z bazaru mě řekly, ľe ani omylem, ľe tohle auto na plyn nejde repektive, ľe jsou s tim straąný problémy a ľe to nemá cenu...má někdo zkuąenosti, díky za rady!
Tlumex
Tuesday 28 June 2005 - 18:30:36 Citovat
Host
mam lowako a uplne na pohodu akorat trosku smrdi! toroid do nadrze jen 40 litru a stalo to 20 000 esli chces muzu sehnat kontakt na typka kerej to dela v Brne
Derek
Tuesday 28 June 2005 - 20:58:39 Citovat
Host
Hele, Tlumex, vľdy» je to chvilka, cos tu Omegu kupoval. Kolik máą s tím LPG najeto ?? To jsou nějaký ZKU©ENOSTI ??
Tlumex
Tuesday 28 June 2005 - 21:14:45 Citovat
Host
hele Dereku tu omegu mam sice chvilku ale puvodni majitel je muj dobry kamarad a to auto ma ten plyn uz od 100 tisic a ted ma najeto 127 a furt stejna spotreba a nic se mu ani me zatim na plynu nepodelalo
Derek
Tuesday 28 June 2005 - 23:36:22 Citovat
Host
No to uľ je troąku lepąí
Já ji koupil (Omega B X20XEV v. 12/95) ve 100tis. uľ s namontovaným LPG, údajně kolem 50tis., teď 185tis km. Téľ od známého - měl dvě, ta moje byla naątěstí celkem vychytaná, s tou jeho si pak uľil, neľ to dal do kupy. Systém z hlavy nevím buď BRC či Lovato ( spíą) ale mám doma doklad o montáľi. No v pohodě bych neřekl, ale ľe by se to vyloľeně pos..lo, to ne. Celkově háklivějąí na svíčky, kabely a pokud je nějakej problém automechanici hází vinu na plyn ( nemluvě uľ vůbec o origo servisu) a plynaři na benzín. Pokud je k dispozici člověk co umí oboje, pak není co řeąit
Spotřeba 10-11 přes léto, 11- 13 přes zimu či s nevychytanými mouchama, pod 10 výjimečně jednou ročně po dálnici. Jízda spíąe láľo-pláľo.
Tlumex
Wednesday 29 June 2005 - 07:39:49 Citovat
Host
naprostej souhlas! 9,33 to sem jel opravdu ecorally ale az na to to ze to dost zapacha /myslim ze tam v motoru je neco spatne / tak na pohodu! Ty jo tolik km a co ubytek vykonu je tam nejakej? Me to "trha asfalt" primerene tonazi vozu a objemu motoru
Anonymní
Wednesday 29 June 2005 - 10:36:10 Citovat
Host
Na trhani asfaltu je lepsi rajskej plyn, jinak cira zavist, vetsinou jezdim za 16 litru ale s sestivalcem
Tlumex
Wednesday 29 June 2005 - 11:06:57 Citovat
Host
no ale zase ti to jinak jede vse je otazkou priorit ja mam prioritu nizka spotreba proto mam doulitr _love a bezpecny auto proto mam omegu
Anonymní
Wednesday 29 June 2005 - 14:27:42 Citovat
Host
Mel jsem caravan Omegu A 2,4i, ted mam caravan omegu B 2,5i a da li pambu a matka priroda otocim to jeste jednou a koupim omegu C 3,2i. Nechapu proc toto auto prestali vyrabet, doufam, ze pochopi a zacnou casem delat opet omrgu D:-)
Anonymní
Wednesday 29 June 2005 - 14:27:53 Citovat
Host
Mel jsem caravan Omegu A 2,4i, ted mam caravan omegu B 2,5i a da li pambu a matka priroda otocim to jeste jednou a koupim omegu C 3,2i. Nechapu proc toto auto prestali vyrabet, doufam, ze pochopi a zacnou casem delat opet omegu D:-)

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1707 sec,0.1308 z toho dotazů.