• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Rez + Ostřikovač zadních 5.dveří u Astra F Caravan
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
mol
Monday 11 July 2005 - 19:06:11 Citovat
Host
Ahoj,

Nějak se mi kolem ostřikovače 5. dveří u Astra F Caravan karoserie koroduje víc než na ostatních místech. Chtěl bych kolem něj nějak ošetřit karoserii, ale bohužel nevím jak sundat ostřikovač/trysku. Myslel jsem, že stačí dřevěný špalek a nějak ji vypáčím. Teď ta tryska je vypáčena, má vůli asi 1–2 mm, věje se při jízdě, ale vyndat jsem ji nedokázal – a ani opravit rezavé místo a ani nevím co ji tam drží. Jak na ní?

Diky

Mol


Anonymní
Tuesday 12 July 2005 - 08:12:27 Citovat
Host
Když jsem koupil tento shodný vůz, tak neměl zadní ostřikovač zapojený. Naštěstí se pro hadičky dalo sáhnout a spojit je spojkou. Vlastní ostřikovač byl volnej a točil se dokola tak jsme ho přilepil silikonem. Také jsem nepřišel na to jak ten ostřikovač vyndat, ale vzhledem k tomu, že se nedá dostat do toho prostoru s žádným klíčem tak bych typoval, že to bude jen natlačené (ale vytáhnout mi to také nešlo a násilí jsme se neodvážil použít).
Také by mne zajímalo jak to tam je - nevíte někdo?
H.
Anonymní
Thursday 04 August 2005 - 16:38:13 Citovat
Host
je to tam nasazený a jde to celkem dobře vyndat. měl jsem to venku a měnil hadičky, nic těžkého.
11AA
Friday 12 August 2005 - 20:33:40 Citovat
Host
Anonymní napsal ...
je to tam nasazený a jde to celkem dobře vyndat. měl jsem to venku a měnil hadičky, nic těžkého.


Já ho teda taky nemám zapojenej a chtěl jsem ho zprovoznit, ale ani při použití poměrně velký síly se mi ho demontovat nepodařilo. Fakt není co poničit, když ještě přitlačím?

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1876 sec,0.1491 z toho dotazů.