• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega ostatní v
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Přidělání klíčků
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
LudaS
Monday 18 July 2005 - 12:16:59 Citovat
Host
Mám na své Omega B/1994 klíček s infra imobilizérem kombinovaný z centrálem. A protože mám pouze jeden kus rád bych si nechal udělat duplikát. Nevíte kde a za kolik?
díky Luděk
Anonymní
Wednesday 20 July 2005 - 09:02:14 Citovat
Host
Hele jde to u každého Opla, u nás v RK pokud nemáš k´d imobilizéru tak zjištění všech kódů stojí 600kč + klíč cca 1450 příp dálk. ovládání 1850 + programování doi imobilizeru
Tlumex
Thursday 21 July 2005 - 06:52:37 Citovat
Host
v BS Oplu tady ve Brne to stoji stejne! Neslo by sehnat nekde nejakou jinou cestou? precijenom dva litry to je dost
Jakub
Thursday 21 July 2005 - 08:39:32 Citovat
Host
to už se víc vyplatí koupit si celou sadu zámků se 3 klíčema za 2.000 na vrakovišti, než abych kupoval tak drahej klíč
Jakub
Thursday 21 July 2005 - 10:02:27 Citovat
Host
to už se víc vyplatí koupit si celou sadu zámků se 3 klíčema za 2.000 na vrakovišti, než abych kupoval tak drahej klíč
Peha
Sunday 24 July 2005 - 18:18:25 Citovat
Host
Čau,mám drobnej dotaz.Mám jedno funkční DO infra a jedno infra z jiný omegy,Jde to k sobě přizpůsobyt?
Anonymní
Friday 05 August 2005 - 09:33:17 Citovat
Host
No to se asi vyplatí ale: Opel od roku výroby 1995 má v klíči čip imobilizeru, každý imobilizer ma svůj autentický 4místný kod,řídící jednotka motoru si vyměnuje informaci s jednotkou imobilizeru (a to ne jen +/- 12V ale datové informace) takže pokud dáš jinou vložku musíš přehodit i do klíčů původní čipy, takže pokud máš jen jeden klíč tak máš jen jeden čip.Samotný čip si ani já (zaměsnanec OPLA) nemohu objednat
Anonymní
Friday 05 August 2005 - 09:36:19 Citovat
Host
K tomu Infra ovládání: mělo by to jít pokud není jedno ovládání z auta s alarmem z výroby (jiná komunikační frekvence ) a je nutno to druhý infra naprogramovat do jednotky centrálního zamykání

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2389 sec,0.1784 z toho dotazů.