• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Zafira :: ZAFIRA :: Zafira elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Klima
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Standa
Friday 29 July 2005 - 07:39:34 Citovat
Host
Pocas jazdy sa mi pokazila klima. Siel som po nerovnej ceste. Co mam skontrolovat ?
Ked zapnem klimu, otacky motora klesnu, avsak vpredu pri kompresore nepocut cvaknutie(cital som v poradni ze ma byt) len suchot sa zvysi - predpokladam ze to sposobuje kompresor.
Poistky som prezrel a su dobre. Ako zistim ci kompresor je v poriadku a ak nie co odislo?
Zacali horucavy, pomozte ako na to.
Dakujem
Standa
Henrik
Sunday 31 July 2005 - 22:16:29 Citovat
Host
Ja by som ako prve navstivil autochladiara a dal skontrolovat napln. Mozno sa ti po tej "nerovnej ceste" nieco uvolnilo...a tlak nestaci na zopnutie.
Niektori chladiari su schopni diagnostikovat aj viac poruch okrem naplne.
Marian
Monday 01 August 2005 - 09:31:13 Citovat
Host
Mal som podobny problem, ale mne to cvakalo. Klima vsak raz isla a raz nie. Odislo tlakove cidlo - oprava 4700 Sk u Novosedlika v BA. Nechaj si to tam pozriet, mal by to vediet diagnostikovat, ma tam dokonca chlapika, co kedysi robil u Opla.
henrich
Monday 05 September 2005 - 10:27:34 Citovat
Host
Ahojte, nechcem zakladat nove vlakno. Mam bezny problem, klima mi nechladi.

Kupil som auto, klima nesla. Pred mesiacom som ju dal doplnit a sla OK, len som ju potom vobec nepouzival, bol chladny august. Minuly tyzden som ju na dlhsej ceste zapol, sla, ale len par minut a prestala chladit (kontrolka svietila). Pocas cesty mi sla len dvakrat zapnut, inak na mna zvysoka sra..la.
Vcera mi to znovu pozrel chladiar, napln bola OK! a chladila hadam 20minut, pri volnobehu, svina. Nameral 4,5 C na vyduchoch Nic som nevyriesil, dnes zase sla len par minut a KO.
Pelovy filter je novy, pri zapnuti klimy vzdy zasvieti kontrolka, otacky idu o 100 vyssie.

Uz ma to serie, ak nic neunika a ma plny tlak, evidentne spina (podla otacok), kde este moze byt chyba??
2Marian - Kde najdem to tlakove cidlo a ako sa da overit, ci je to ono?

Vdaka za kazdu radu
robi
Monday 05 September 2005 - 11:09:50 Citovat
Host
Nevíte někdo kde je vývod kondenzátu z klimatizace u Astry G?
Marian
Monday 05 September 2005 - 11:33:15 Citovat
Host
2 Henrich: sorry kamo, sice mi to ukazoval, ale som v tom uplne strateny. inak priznaky mas rovnake co som mal ja - tipoval by som to na to cidlo. Novosedlik ma este strasil odidenou riadiacou jednotkou klimy. Vraj je pod pravym svetlom bez akehokolvek krytu a vplyvom vody a snehu a pod. zvykne odchadzat.
2 henrich
Monday 05 September 2005 - 11:37:20 Citovat
Host
este jedna otazka: nemas v BA nejaky tip na normalny servis, kde by mi spravili motor na Zafiru za normalne prachy a neboli by to zaroven mantaci? Moji dvaja overeni servisaci su do buduceho tyzdna uplne v prdeli a mne odvcera stoji auto
henrich
Monday 05 September 2005 - 14:24:32 Citovat
Host
2 Marian: Sorry, nie som z BA, ale z NR. Aj tu je problem najst fachmana na Opel, ktoremu by som doveroval. Opel je vseobecne drahy a vacsinou to riesi systemom vymena-pokus-omyl-vymena.

Nespominas si, ci to cidlo nebolo nahodou vpredu na lavej strane chladica klimy, pod ventilom?
Marian
Monday 05 September 2005 - 14:57:00 Citovat
Host
Sorry, ale fakt by som placal do vetra. Mam pocit ze to je tam, ale bez zaruky. Naozaj si to prilis nepamatam, bol som vtedy utahany a nejak extra ma to nezaujimalo, takze mi to vyfucalo z hlavy.
ronin44
Monday 05 September 2005 - 15:35:42 Citovat
Host
toMarian:

Ozvi sa mi na mail, mozem Ti dat kontakt naservis v BA, kde mi robia Astru.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1816 sec,0.1288 z toho dotazů.