• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra Hi-Fi
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Navigace - Vectra C
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
wolker
Thursday 28 October 2004 - 02:43:24
Host
Nazdar vsichni. Vlastnim VeCe a mam moznost koupit za hodne dobry peniz navigaci Siemens NCDC 2015 s kompletni kebelazi, CID (bar. display), antenou a telefonem. Muj dotaz zni: muze nastat nejaky problem pri montazi? Mam v aute velky GID (oranzovy monochr. disp.) pro zobrazeni udaju aut. klimatizace, radia atd. a radio VDO CCR 2005. Bude problem misto tohoto displaye pripojit ten barevny? Podotykam, ze k te navigaci by mela byt kompletni kabelaz. Musi se tam nekde neco dodelavat navic nebo treba programovat pres TECH2? Samozdrejme nevim jestli jste se s takovym problemem nekdo setkal, ale i presto dekuji za pripadne rady.
klubo
Thursday 28 October 2004 - 09:48:09
Host
problém by to být neměl, mrkni na Odkaz co to je hodně dobrý peníz?
NIO
Thursday 28 October 2004 - 14:36:15
Host
myslim si ze to bude veliky problem, jelikoz je vse nutne sladit s ridicimi jednotkami. neni to jako u vebe ze je tam jedna, nebo dve. na vece jich je mnohem vic a maji jinou komunikaci. A vyrobce sam udava , ze jakakoliv domontaz do vece neni mozna a ani pripustna.Nehlede k tomu to asi nikdo nerozchodi. Proto se z tohoto duvodu vece nevozi bourane, protoze s tim jsou obrovske potize, a pokud nejede tak to stoji velike penize na vymenu a sladeni vsech jednotek.
wolker
Thursday 28 October 2004 - 17:25:40
Host
A sakra. Tak to se na to asi vy..ru. Pokud by s tim melo byt tolik problemu...
Jinak dobrej peniz by byl asi tak kolem 450 euro za ten komplet.
Stejne ale dik.
NIO
Thursday 28 October 2004 - 19:08:38
Host
To wolker: to si radeji do ni nech nainstalovat klasiku od vw.Jen ji napojit na zdroj a LCD to ma svuj. tedy pokud mas ve sve WC panel na velky radio. jako ze asi jo pokud bys ho chtel menit za to s navi.
wolker
Thursday 28 October 2004 - 19:55:12
Host
To NIO: Dik za radu, ale to asi radeji ozelim navi uplne. Jinak by me spis zajimalo, co by tam mohlo delat problemy s tou original navigaci. Vzdyt podle me je to vlastne jen radio, display a antena, to vse spojeny dohromady a melo by to fungovat ne? Jestli se pletu tak me oprav. Nebo se to musi nejak pripojit k ridici jednotce? Nejak mi to nejde do palice.
Dik.
klubo
Thursday 28 October 2004 - 20:52:04
Host
Nevim jak u vectry, ale u astry G stačí doplnit rádio s navigací displej apřeházet kabely.
NIO
Friday 29 October 2004 - 17:04:24
Host
To klubo: u astry neni vic jak 5 ridicich jednotek.
To wolker: no prave ze jsem to uz s jednim clovickem resil a nepovedlo se to rozchodit.I kdyz si to delal sam, tak nevim. Tak to vem a zkus to . Treba to pujde kdyz mas kompllet kabely.Ale nejspis se to bude muset doladit techem 32. V tom uz je to na tobe.
Anonymous
Friday 29 October 2004 - 22:59:45
Host
no a co u vectry b? sedla by tam taky ta navigace od siemensu a barevny CID? A s mapami CR by byl asi problem , ze ?
Anonymous
Saturday 30 October 2004 - 10:28:53
Host
To NIO:
Patral jsem po moznem reseni a nasel jsem nemecky server Odkaz. Postnul jsem dotaz v sekci Opel a dostal par zajimavych odpovedi. Kdyztak se koukni jestli se ti bude chtit.
http://www.motor-talk.de/t456490/f237/s/thread.html
Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2084 sec,0.1597 z toho dotazů.