• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Neoriginál šíbr - zkušenosti a instalace
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
ViP
Monday 08 August 2005 - 10:38:25 Citovat
Host
Má montáž šíbru více užitku než starostí? Jakou značku a rozměr okna a kvalitní servis pro instalaci? ..nemá vliv na ztrátu záruky na karosérii? Astra G - nová v záruce!
Díky všem za postřehy
Jirka
Monday 08 August 2005 - 12:11:16 Citovat
Host
Já osobně bych se do toho nepouštěl a vliv na záruku karoserie to mít bude to se spolehni.
klubo
Monday 08 August 2005 - 12:39:47 Citovat
Host
nedělal bych to, karoserie střechy neni stavěná na dělání tak velkýho otvotu, orig šíbry maj jinou kastli, bude se ti pak auto kroutit, pokud je auto nový tak v žádnym případě nedělat! to sis měl rozmyslet když si to kupoval!
Anonymní
Monday 08 August 2005 - 12:41:08 Citovat
Host
Sibr asi ani namontovat nepujde, je to soucast strechy, ktera je uplne jina, mozna nejake stresni okno, ale nedelal bych to, radsi bych si nechal dodelat klimatizaci.
Kanec
Monday 08 August 2005 - 19:49:03 Citovat
Host
Je stím víc starostí něž užitku. Abys nestratil záruku musel bys to nechat udělat přes opla a levný asi nebudou. Myslím si že šíbr domontovat nepude, ale střešní okno který se dá posunout dozadu (jako je třeba na Corse) určitě pújde. I tak bych si to být tebou dvakrát rozmyslel.

2 klubo: Co je v prodeji astra H, tak si při koupy nové astry G zrovna vyskakovat nemůžeš. Šíbr ani jiná "vymoženost" není v nabídce.
ViP
Tuesday 09 August 2005 - 09:41:47 Citovat
Host
2 KANEC - jo, jo a když to máš ze 24hodinovky, tak sem bral, co bylo ..za ty peníze
Klima mi působí zdravotní potíže a byl sem zvyklej na velkej šíbr.

To, že záruku neztratím jen montáží u Opla máte recht. Ale zas mi tam v pohodě nabídli, že tam daj střešní okno, co si objednám..
..po Vašich reakcích si spíš počkám na příští horké léto, protože kvůli tomu letošnímu dělat díru do střechy už nebudu
prtka
Tuesday 09 August 2005 - 10:05:50 Citovat
Host
Tak tomu nějak nerozumím,pokud ti v Oplu řekli,že ti tam dají šibr,jaký chceš,tak musí mít záruku,že auto neztratí jízdní vlastnosti,tak jaké pak kroucení a neviděl jsem ,že by auto s klimou nebo se šíbrem měly jinou kastli nebo se pletu.A jestli nemůžeš mít klimu ,tak jdi do šíbru aspoň něco v pařákách
klubo
Tuesday 09 August 2005 - 12:31:39 Citovat
Host
2prťka: kdyby na šíbr nebyla jiná kastle kam bys ho asi dal? je tam přece díra ale hlavně je střecha mnohem víc vyztužená. S šíbrem to sice nesouvisí ale i astra s klimou a bez klimy má jinou kastli - podivej se do EPC, rozdíl tam bude ale jenom v otvorech mezi motorem a vnitřkem
Mike
Tuesday 09 August 2005 - 22:19:43 Citovat
Host
a co takhle protiprůvany do oken ?
je to lepší než díra do střechy a navíc na tebe neprší
já je mám na F asi 6let a plná spokojenost, krom ceny neb jsem je kupoval u Srby &|
ViP
Wednesday 10 August 2005 - 09:05:02 Citovat
Host
2 Mike - ..taky řešení
..ale ještě jednou k jádru pudla. Chtěl jsem spíš slyšet, jestli někdo střešní okno nemontoval a hlavně jaký značky (např. Webasto) a případně KDE? (byl jsem svědkem jak u nejmenovaného Opla vsadili do nového Géčka střešák za 7 tisíc _rendek ) ..a samo jestli mu třeba po 3 letech nerezne půl střechy! To o výztuhách a dutinách karoserie nechme spát!

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2152 sec,0.1515 z toho dotazů.