• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: vectra tuning
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
angel eyes
Přejít na stranu  1 2 3 ... 9 [10] 11 12 13 14
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Cesťák
Wednesday 08 October 2008 - 21:39:52 Citovat
Uživatel #1134
Registrován: Thursday 24 May 2007 - 20:04:31
Příspěvků: 362
Kritizování vám jde hezky. Umíte mi však říct jestli půjdou motorky z mých xenonů do AE?

Jedu za tebou chvíli a už mě dlouho ...

Vectra B Sedan Elegance Y26SE

Vectra C Karavan Cosmo Z30DT

freez
Wednesday 08 October 2008 - 22:04:10 Citovat
Meriva MPV Enjoy Red Magma edition
Uživatel #316
Registrován: Sunday 13 March 2005 - 13:00:24
Příspěvků: 1620
Mno já bych řekl že ty motůrky půjdou , protože motůrky na VB jsou jen před facelift (resp. do 99) a po facelift (res. 00 a víš) žádné rozdělení motůrky pro xenon a motůrky pro normální světla jsem nikde neviděl, a jelikož motůrky pro normální světla jsou normálně přehodit do AE ( viz Čelda ) tedy do AE od fa. SONAR, tak bych řekl, že pokud koupíš AE s podporou naklápění světel , neměl bys mít problém s přehozením motorků.

Ps: nechci kritizovat , ale tu zeď si opravdu ochutnal velice hezky

Meriva MPV 2008 Z14XEP I Londýn I Paříž I Dovolená I Merivaclub
Cesťák
Wednesday 08 October 2008 - 22:08:39 Citovat
Uživatel #1134
Registrován: Thursday 24 May 2007 - 20:04:31
Příspěvků: 362
Taky za to draze platím.
Jojo, za blbost se platí nejvíc, ale zaplať pánbů, v tomto případě jenom penězma.
Jestli mi ještě někdo odpovíte:
Na netu jsem vyčetl, že jdou dát xenonové žárovky místo klasických Háčkových. Je to proveditelné?

Jedu za tebou chvíli a už mě dlouho ...

Vectra B Sedan Elegance Y26SE

Vectra C Karavan Cosmo Z30DT

Martas
Thursday 09 October 2008 - 06:40:06 Citovat
Host
Pokud mas namysli klasicke svetlo a do nej dat vybojku + prislusnou "elektroniku" - tedy psetavbovou HID sadu tak o tom je tu popsano stohy prispevku. Pokud pomineme ze tato zarizeni nejsou homologovana (tedy jsou pouze po elektricke strance ne pro dny typ auta) tak je problem prave s naklapenim tehto svetel. Kdo to ma namontovano chvali, kdo ne resp. vyzna se v legislative hani.

Muj osobni nazor je, ze nevim co je na xenonech tak uzasnyho abych si je musel porizovat ...
JardaB
Thursday 09 October 2008 - 06:46:59 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
Nevim, co je na nich uzasneho, ale na rozdil od zarovek sviti a je v noci neco videt...
Uz to budu muset resit, asi to tam do cireho depa zase vrazim (na jare jsem to demontoval kvuli STK) v noci je to jinak o hubu. Nebo mozna zkusim ty Sonar....??? maji je bezne skladem a dodaji obratem?

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
Čelda
Thursday 09 October 2008 - 06:58:03 Citovat
Host
Motorky přehodit jdou. Jak bylo psáno HID přestavbová sada tam jde taky,ale není homologována a hlavně na světlech Sonar je vyraženo,že není určeno pro HID . Když HID použiješ tak ztratíš záruku.
A nakonec, měl jsem možnost vyzkoušet svítivost jak starých světel,po faceliftu, tak i angel eyes a AE svítí fakt nejlíp s klasickejma žárovkama. Použité žárovky Night breaker H1 .
Bylo by tu levnější řešení: V OBI mají akci na takový ty halogenový světla co osvětlujou stavbu,tak bych je tam vrazil. Ty svítí jako sviňa !!!!
Martas
Thursday 09 October 2008 - 07:04:38 Citovat
Host
Čelda napsal ...

Bylo by tu levnější řešení: V OBI mají akci na takový ty halogenový světla co osvětlujou stavbu,tak bych je tam vrazil. Ty svítí jako sviňa !!!!


jj moje rec, at tam das cokoliv co tam patri neuvidis v noci nic moc, proste jizda v noci neni jizda ve dne _;
JardaB
Thursday 09 October 2008 - 07:24:10 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
To kupujete tyhle? Odkaz ? Vi nekdo aktualni dostupnost nebo lepsi zdroj? Snad to bude mit nekdo na srazu a mrknu na to

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
Cesťák
Thursday 09 October 2008 - 08:14:57 Citovat
Uživatel #1134
Registrován: Thursday 24 May 2007 - 20:04:31
Příspěvků: 362
Máte pravdu. Co bych se s tím mazal, vždyť to stejně zase vzteky rozbiju až pojedu s choťkou na nákuy.

Jedu za tebou chvíli a už mě dlouho ...

Vectra B Sedan Elegance Y26SE

Vectra C Karavan Cosmo Z30DT

VGT
Thursday 09 October 2008 - 09:26:18 Citovat
Host
Cesťák napsal ...

Na netu jsem vyčetl, že jdou dát xenonové žárovky místo klasických Háčkových. Je to proveditelné?

Xenonové žárovky ?? Co to, prosím, je ?
Xenonové výbojky - to bych věděl, ale žárovky ?? (do žárovek se nedává, pokud vím, xenon, protože má moc velkou elektrickou vodivost. Dávají se tam plyny s příměsí jodu či bromu, ne xenonu).

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 3 ... 9 [10] 11 12 13 14  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1403 sec,0.1093 z toho dotazů.