• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra převodovka
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
trable s převodovkou
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Random
Monday 15 August 2005 - 12:39:27 Citovat
Host
Tak jsem se včera vrátil z Chorvatska. Už před cestou jsem měl trochu problém zařadit napoprvé zpátečku. V Rakousku se mi stalo, že jsem ji pak nemohl vyřadit, až po úsilí. No a pak za jízdy na Istrii mi začla sama vyskakovat 4. rychlost. Další den jsme jeli na výlet a když jsem jel do kopečka na 2, najednou hrozný rachot od motoru, zastavil jsem, ujel 30m a zase, auto jsem musel dát na kraj, pak jsem, hodinu zvazoval co dál a byl jsem z toho hodně nešťastný co dělat. Nikam jsem nevolal, zkusil jsem jet, už to nedělalo a vratil jsem se do kempu. Domů jsem jel celkem bez problémů, jen ta 4 vyskakovala a doma v Ostravě jsem potřeboval dát zpátečku a nešlo to vůbec. Taky jsem ale pozoroval, že při 3 a 4 se ozývá jakoby hvízdání od motoru. To mi ještě před odjezdem říkal chlapík, co mi spravoval klimu (těsnění kompresoru), že u vecter často zlobí řazení, ale že zrovna u té mojí to jde dobře. Dnes to dám do servisu
opel.vectra
Tuesday 16 August 2005 - 08:08:28 Citovat
Host
kdybys potreboval prevodovku, tak dej vedet co mas za motor a typ prevodovky, o jedne prevodovce bych vedel
Random
Tuesday 16 August 2005 - 09:01:57 Citovat
Host
Dnes rano se na to v servise podivaji, mam 2.0 16V rv. 97.
Jsem zvedav, co z toho vyleze.
Anonymní
Tuesday 16 August 2005 - 22:12:51 Citovat
Host
Neviete, ci dostat samostatne tu bielu klznu vlozku na klbe radiacej paky? Neviem ako sa tomu normalne nadava, ale mam to uz vybehane a robi mi problemy pri radeni- je znacna vola na tom klbe.
Random
Wednesday 17 August 2005 - 08:29:59 Citovat
Host
Tak to vypadá, že si opravdu musím sehnat novou převodovku, tedy spíš starší z jiného vozu. Ty ozubené kolečka jsou na jedné straně úplně v pytli. Nechápu, jak k tomu mohlo dojít, jestli to není tím, že jak jsem psal dříve, mi unikl olej a řekli mi, že to je ze serva a přitom to mohlo být z převodovky. Poradte mi, prosim, kde teď mám něco shánět, připomínám, mám Caravan 2.0 16V rv. 1997. Pokud Honzo alias Neo alias Opel.Vectra o něčem víš, budu rád za informaci. Úplně se hrozím, kolik to bude stát.
Random
Thursday 18 August 2005 - 08:38:13 Citovat
Host
Tak vnitrek prevodovky - jedna strana ozubenych kolecek, je uplne odepsana, vcera jsem zkoumal, jaky mam typ, je to F18, kdyby jste meli nejake informace a tipy, kde sehnat nahradu, budu vdecny. Kontakt Email nebo 732125404. Diky

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1337 sec,0.1080 z toho dotazů.