• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
cena dilu
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
NIO
Monday 01 November 2004 - 19:30:22
Host
velkej problem. To jak jsem psal o tech 4 cepech do zadni napravy za 250,-+DPH, tak to uz neplati, jelikoz dodavatele zprasili cenik. To kdybych vedel tak jich vemu 100. Ted opravili cenu na 450,- s DPH. ale je to porad lepsi nez 810,- origos.Tak ze se moc omlouvam tem co to uz nestihli. Tady nekteri z nedaleka to meli za hubicku. Tak kdyby naaahodou nekdo prisel na dodavatele s mensi cenou tak hodte info. IHNED. Dik.
Email
Andrej
Monday 01 November 2004 - 21:12:19
Host
No, ja to mam moznost sehnat za cca 350-400Kc, ale - neni to original ani zavedena znacka, a IMHO kvalita je horsi (gumova kryci manzeta me neprisla kvalitou srovnatelna s originalem).
Svym zakaznikum davam vzdy bud orig.GM (vyrobce snad Boge), nebo SWAG (cena 700), mel jsem take x kusu Febi za cca 650. Vsechny jsou kvalitou srovnatelne,akorat Febi mi totalne zkurvily pripravek na zalisovani (nerad boucham 20kg kladivem )
NIO
Tuesday 02 November 2004 - 19:57:44
Host
tamty jsou snad delane totez fy jako original. je to dobra kvalita.
A co se tyka pripravku. Mam originalni, a stejne ho nepouzivam. ma radeji 30kg molotok
Anonymous
Tuesday 02 November 2004 - 22:23:29
Host
Orig schvaleny a distribuovany GM jsou pouze boge. No, u me zase velkorazni kladiva vyvolavaj samy usmevne vzpominky, dikybohu ne me osobni ...
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1964 sec,0.1545 z toho dotazů.