• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra převodovka
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
SPOJKA
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Vašek
Saturday 27 August 2005 - 10:51:17 Citovat
Host
Zdravím,
na mé VeBe r.v. 97, motor X18XE se mi stává, že když ráno sednu do studeného auta, tak mi jde špatně řadit. Myslím, že je to tím, že i při plně sešlápnuté spojce se mi jeví jako kdyby zcela nevypínala. Po ujetí cca 10 km to jde už normálně. Dá se to nějak seřídit, aby ten automat nastavil spojku výš, nabo co s tím mám udělat?? Díru do kufru (abych mohl víc sešlápnout pedál) bych dělal nerad _rendek .
Dík moc za rady, doufám, že nebudu muset tu spojku nechat udělat. Pokud jo, co všechno to obnáší??
happy
Saturday 27 August 2005 - 13:49:33 Citovat
Host
není to spojkou, je samoštelovatelná, jde o to, že máš zatzhlíé nebo hýblé řazení. Dělalo mi to taky, vystříkal jsem to vytěsňovadlem od "Depac Gmbh". Ještě se dá řazení naštelovat, ale pokud je to za 10 minut dobré, je to jenom zatzuhlý mechanismus. Jestli máš tyč a ne lanka, tak vystříkej i mechanismus u převodovky.
Vašek
Saturday 27 August 2005 - 16:02:45 Citovat
Host
2happy: Takže stačí to vystříkat třeba silikonovým olejem?
happy
Saturday 27 August 2005 - 19:23:51 Citovat
Host
eee .silikonového spreje byach se opravdu bál. Tím to akorát ucpeš. Silikonový sprej neeee. Vytěsňovadlo, a něčím, co maže, dlouhodobě a hlavně neleí a nerozežírá plasty. Vím, jak ty silikonové oleje hrozně lepí, je to pak taková pologuma a tím bys to mohl zrovna zapíchnout. Původně je tam nějaká bílá vazelína. Zkus si zavolat do Opela, čím se to patlá od výroby, třeba ti poradí, co je tam originál. Ale silikon neee, to neee.
Yper
Monday 29 August 2005 - 10:28:13 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Silikon ten bílej blbinec rozpustí a vyteče to pak do tunelu a vůle se tím v kloubu řazení u kvrdlačky jen zvýší.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2197 sec,0.1829 z toho dotazů.