• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra převodovka
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Zkrácené řazení pro VB
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Jumper.p
Wednesday 31 August 2005 - 12:43:27 Citovat
Host
Tak jsem s tou firmou mluvil.Zkrátí se to o padesát procent a měněj i táhla a ještě něco , ale já jsem hlava skopová a nepamatuju si to _s103 . Udajně kvůli přesnosti řazení. Takže celý to bude stát 4.700,- a berou 2.000,- zálohu, potom to musí dovézt. Takže to budou mít asi za tři týdny. Montáž je pak otázka jednoho dne.
happy
Wednesday 31 August 2005 - 15:42:40 Citovat
Host
dobrá palba. čoveče, jestli se to vyplatí, přemýšlel jsem, jestli to opravdu nebude mít vliv na přesnost, když už to u těch naich převodovek jde někde pěkně ztuha. Nezapomeň se pak pochlubit.
Jumper.p
Wednesday 31 August 2005 - 17:37:48 Citovat
Host
Teď jsi napsal přesně o čem přemýšlím. Protože nechci něco udělat na ukor přesnosti. Teď s tím totiž vůbec nemám problém. Tak radši ještě zavolam kamarádovi co sevisuje opely a zeptám se na případné problémy. &|
happy
Wednesday 31 August 2005 - 18:11:40 Citovat
Host
přece jenom - víš jak - větší páka znamená, že přeneseš větší pohyb bez většího odporu. S menší pákou možná budeš zažívat větší boje s kvedlačkou v rude. Někdy ti to půjde jakoby víc ztuha. Ale je to jenom subjektivní pocit z páky, nic jiného. Třeba kecám. Jen přemýšlím nahlas.
Jumper.p
Wednesday 31 August 2005 - 22:38:38 Citovat
Host
No jo, jenže dávat 4.700,- za vyzkoušení se mi zdá dost. Ale myslím si,že máš pravdu. Ještě o tom popřemejšlim.
Anonymní
Monday 05 September 2005 - 21:46:27 Citovat
Host
Jumper.p napsal ...
Jo , pochopil jsem,že jsi to ty. Nechám to udělat v 2m motorsport. Dělaj to hlavně na opely.


Dej mi please vědět na Email, jak jsi dopadnul. Taky o tom uvažuji a zzla bych i stejnou firmu.
Díky.
Anonymní
Monday 05 September 2005 - 21:51:47 Citovat
Host
No jo, ale záleží na tom, na čem tu páku máš. Mechanika je pěkná magie .

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2795 sec,0.2417 z toho dotazů.