• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Omega - cyklovač stěračů
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Medvědovič
Tuesday 13 September 2005 - 20:53:44 Citovat
Host
Zdárek všem Omegáčům,

mám Omegu A a v momentálním ubrečeném počasí mi dochází trpělivost s originálníám cyklovačm stěračů s jednou frekvencí.
Nemáte někdo skušenosti s předěláním na cyklovač s více možnostmi?? Dělal jsem to u škodovky, ale tam je to úplně jinak zapojené.

Díky za info
Anonymní
Tuesday 20 September 2005 - 09:41:39 Citovat
Host
Mě by zase zajímalo, jestli je nějaká možnost donutit sterače stírat ještě rychleji, jelikož ve vetsim desti nestihaji ani na nejrychlejsi volbu.
Anonymní
Tuesday 20 September 2005 - 14:35:41 Citovat
Host
2Anonymní: Já bych poradil zpomalit, když už prší tak, že ti druhá rychlost nestačí.Anebo se podívat na starší filmy s auty, u kterých stěrač setře max. 5% plochy okna a ještě špatně dosedá.
Medvědovič
Tuesday 20 September 2005 - 21:11:44 Citovat
Host
Zdárek všem,
tak jsem to vyřešil a nebyl to celkem vůbec žádný problém. Dostalo se mi do rukou el. schéma elktriky a vypadalo to jako normální zapojení shodné s většinou aut.
Kamarád má Feldu a tam je paměťový cyklovač, tzn. bez regulace, ale s volným nastavení od asi 1s do asi 30sec. Určitě jste o tom již slyšeli. Zapojení vývodů také bylo schodné, i když se jinak jmenovaly. Tak jsem tam vrazil ten jeho s tím, že pokud ho zničím, tak mu ho koupím. Taková rána to zase není, sehnal jsem ho za 240,- v mototechně, myslím, že byl od firmy AEV Kroměříž.
Funguje bezva, stírá jak potřebuji.

Zatím zdar

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2208 sec,0.1747 z toho dotazů.