• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Zafira :: ZAFIRA :: Zafira elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Vypnutí airbagu spolujezdce
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
riwal
Friday 23 September 2005 - 11:20:52 Citovat
Host
Jo freez lidi dělaj různý věci jak svoje potomky co nejmorbidnějc zabít - oblíbený je, dítě sedící vzadu uprostřed a bez pasu a při nárazu jen rodiče čumí jak jim potomek prolítává okolo hlavy, hlavičkou proráží přední sklo a přitom si láme vaz a drtí lebku a nakonec končí před autem na překážce, která dodělá z toho dítěte maso na karboš. Už jsem viděl fotky - je to hnus. Zpomalenej záběr na modelu je taky pěkně morbidní.
freez
Friday 23 September 2005 - 12:49:10 Citovat
Meriva MPV Enjoy Red Magma edition
Uživatel #316
Registrován: Sunday 13 March 2005 - 13:00:24
Příspěvků: 1620
Jo riwi znam ,jeden můj kolega to dělá přeně tak páč jeho rozmazlený potomek odmítá jezdit připásaný a tak sedí přesně mezi sedačkama ,a jeho argument že on jezdí pomalu a že se nemůže nic stát tak to mě vždycky dostane

Meriva MPV 2008 Z14XEP I Londýn I Paříž I Dovolená I Merivaclub
Yper
Friday 23 September 2005 - 13:55:35 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Pro tyhle případy se dělá síť mezi přední sedačky.
Každopádně smrada bych připoutal, ať se mu to líbí nebo ne a to buď do sedačky přímo nebo s podprdelníkem.
Fiat Stillo hatchback (2003) má na straně spolujezdce z boku palubky vypínání airbagu - ale není to čudl - je to spínač se zámkem - jako pod volantem k zapalování.
Doplním Riwala - jedna botička po průletu sklem zůstává většinou uvnitř vozu. Je to děs a viděl jsem to taky - i dospělé a několikrát - vždy mne ale zarazila jen fusekle na jedné noze.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
riwal
Friday 23 September 2005 - 13:59:49 Citovat
Host
Mrtví bejvají zutí, to Ti potvrdí každej policajt nebo patolog - je to z důvodu, že momentě smrti svalstvo povolí a boty v podstatě spadnou.
Kurva to je téma.

Prostě bych haranty vepředu nikdy nevozil, nejbezpečnější místo je vpravo vzadu - neplatí pro Anglii jí podobné státy kde jezděj po druhý straně.
Gullwing
Friday 23 September 2005 - 14:19:53 Citovat
Host
No já nevím jak to s těmi dětmi vepředu je. V létě se v rádiu někdo ptal, že chce jet v Tranzitu (jen 3 přední sedadla) na dovču s dítětem a oni že jako klidně a bez problémů i Rakousko (samozřejmě v sedačce). Pak právě říkali jak je to u osobáků a jak doporučujou u malých dětí aby byly proti směru atd. Už si to přesně nepamatuju.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1361 sec,0.1021 z toho dotazů.