• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra převodovka
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
ložisko do převodovky, poraďte kde sehnat na VB 1.6-16V kombi.
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
oskar
Thursday 22 September 2005 - 13:52:17 Citovat
Host
Prosím poraďte, kde sehnat ložisko do převodovky VB 1,6-16V a za kolik ??? Dík moc za tipy...
PN
Thursday 22 September 2005 - 23:30:49 Citovat
Host
Pokud neni prevodovka v havarijnim stavu, nerypat do ni. Ja jsem menil lozisko ve VA protoze se mi zdalo, ze trochu piska. Po vymene, nekolika lozisek, synchronu a pod. v servisu, pri oprave asi za 14000, to piska uplne stejne.
Jinak to lozisko mi shanel firma APEL Zlin pres mesic, ze neni, ze ho musi objednat a dovez z nemec a pod, a nakonec jsem zjistil ze ho maji bezne v Brne. Bohuzel si nepamatuji firmu, ale nasla mi to operatorka Eurotelu, kdyz jsem ho nastvany z auta shanel. Byla to jedina prodejna nahradnich dilu Opel v Brne, kterou nasla. Zkus stejny postup. Je to asi 3 roky, tak to mozna bude fungovat
Petr
oskar
Friday 23 September 2005 - 06:53:24 Citovat
Host
ještě jedna otázka, nevíte někdo kde se dá sehnat převodovka do VB 1.6-16V (nejlépe nová) za rozumný peníz. Zatím sem narazil na informace : převodovka na VB 1.6-16V (dle typu, neboť tam k tomuto motoru cpali několik tapů převodovek F15, F9...). Dle mých informací (z neaut. servisu) nová převodovka dle typu pro tento motor 9-11 tis.kč. Což je docela klika, neboť na 1.8 auto je ta převodovka o poznání dražší. Aspoň nějaké pozitivum, když už motor se strůjcům moc nepovedl. Taky se prý převodovku nevyplatí opravovat , s kým jsem mluvil tak jaký koliv zásah do přavodovky neslibuje stoprocentní odstranění závady (hluku). Tak se asi fakt vyplatí vyndat "kasu" a dát tam novou.
riwal
Friday 23 September 2005 - 07:05:49 Citovat
Host
Rozpůlit a opravit převodovku fakt neni prča - musí to dělat machr, kterej ví co dělá a ne nějakej patla, ale jinak nevidim důvod proč by nešla opravit.

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1330 sec,0.1041 z toho dotazů.