• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Omega caravan B 96
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Lukáš
Sunday 25 September 2005 - 18:09:36 Citovat
Host
Ahoj mám prosbu autíčko mi nechce startovat a když se nastartuje,tak se dlouho ohřívá drží se skoro 5min na 1000 otáčkách.Začlo to zlobit asi před týdnem. Moc dík za radu &|
Mája
Sunday 25 September 2005 - 18:44:37 Citovat
Host
A nenatankoval si nějakej špatnej benzín.Mě to dělalo to samí,když sem jednou vzal levnej bezín,protože sem si myslel,že ušetřim.Když se ochladilo tak sem to nenastartoval vůbec,až sem vymlátil baterku a když to chytlo tak to dlouho běželo na sitič a ještě to za jízdy škubalo,nakonec sem musel vypustit nádrž a natankovat kvalitní benzín,ten špatnej šel do sekačky,ta to pobrala.
Lukáš
Sunday 25 September 2005 - 18:47:03 Citovat
Host
Mája napsal ...
A nenatankoval si nějakej špatnej benzín.Mě to dělalo to samí,když sem jednou vzal levnej bezín,protože sem si myslel,že ušetřim.Když se ochladilo tak sem to nenastartoval vůbec,až sem vymlátil baterku a když to chytlo tak to dlouho běželo na sitič a ještě to za jízdy škubalo,nakonec sem musel vypustit nádrž a natankovat kvalitní benzín,ten špatnej šel do sekačky,ta to pobrala.

Tankuju u Esa Tak nevim,ale dík za radu

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2313 sec,0.2044 z toho dotazů.