• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
dálkový centrál
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Vasek
Thursday 04 November 2004 - 20:05:15
Host
Ahoj vąem. Zakoupil jsem Vectru B Caravan (1997, 1,8 16V)a měl bych několik dotazů:
1. Nejde mi dálkové ovládání centrálu. Zezačátku to makalo normálně, ale pak se přestaly zamykat a odemykat dveře řidiče. Asi po 10 pokusech uľ dálkový vůbec nejde. Neví někdo co s tím? Co se stane kdyľ odpojím baterku? (myslím na kod do radia - dá se z radia vytáhnout??)
2. Potřeboval bych poradit, kde se nechaj sehnat nebo stáhnout manuály k Vektře (B - Caravan) a k radiu (400)?

Díky moc za rady. Je to supr, ľe takový forum vůbec existuje.
NIO
Thursday 04 November 2004 - 20:11:10
Host
jednou to odemkni a zamkni klicem at se to vse srovna. Pak si vymen baterii v dalce. Sedni do auta zapni klicek a dalkou zamkni a po chvili odemkni. pak uz by to melo chodit.Po zamknuti auta muzes jeste zazavorovat zamky dalsim stlacenim cudliku do 10 sec.
Z radia jde kod vytahnout jen vyctenim pameti na stole.
Pokud je auto zakoupeno v cr jako ze ho tu kouopil 1. majitel tady , tak se podivej kdo mu to prodal. Pak zajed do nejblizsiho autorizaku ukaz vsechny papiry od kary i tve a oni ti tam zavolaji a vse zjisti.
riwal
Thursday 04 November 2004 - 20:42:16
Host
Vąechno potřebné napsal NIO, mám stejný auto na chlup jako ty, takľe to sleduju a eventuelně můľu bejt k nápomoci - nějaký zkuąenosti bu tu uľ byly.
Lib
Friday 05 November 2004 - 06:38:22
Host
s tim radiem ... ja dycky kdyz odpojim baterku jen tak na par minut (10-20) tak to po me ani kod nechce ... a nekdy (velmi zridka) se mi tedsa stane, ze otevru klickem, nasednu, zapnu zapalovani a von si zamkne a odemkne (jak kdyby se to znovu naprogramovalo)
Vasek
Saturday 06 November 2004 - 17:34:33
Host
Sesynchrovat mi to ąlo (předtím). To bylo vąe v pohodě, ale pak neąly jedny dveře (ty u řidiče) tak jsem to pořád zkouąel, aľ to nejde vůbec. Baterku v dálce mám novou, bliká to jako vzteklý a nic. Tak jsem zkusil odpojit baterku a teď uľ mi zase nehraje rádio. Je to dovoz ze SRN, takľe pas od radia nemám Jeątě ke vąemu mi teď začal blbnout volnoběh (drľí se na 1500otáčkách) a ne a ne jít dolů. Tak jsem vyndal váhu vzduchu a umyl ji. Je to pořád stejný, ale kdyľ vytáhnu konektor tak otáčky spadnou na 800 (ale svítí kontrolka). Mám auto 14 dní a uľ je to třetí porucha. Předtím mi neąly rozsvítit ani přední ani zadní mlhovky. Vyndal jsem vypínač, a na tią»áku byl přeruąenej přívod (ten jsem proletoval a je to o.k.). Pozná se to podle toho, ľe nejde ani ztlumení osvětlení palubovky.
Zatím díky moc za rady. Jinak jsem spokojenej (hlavně díky kufru) ale tydle muąky mě dohání k ąílenství. Jsem rád, ľe v tom nejsem sám. _love
klubo
Saturday 06 November 2004 - 21:22:59
Host
Tys umyl váhu? Tak to uľ je po ní.... spíą to byl krokáč volnoběhu
LarryE
Monday 08 November 2004 - 07:39:05
Uživatel #192
Registrován: Friday 12 March 2004 - 15:07:36
Příspěvků: 217
..po mně rádio taky kód nechce,je odkódovaný nastálo.Andrej ti to odkóduje - kontakt tu někde najdeą - je z Kladna a tu dálku by dal do kopy taky - jako riwalovi

LarryE
Chibama se človjek učý
Anonymous
Monday 08 November 2004 - 21:57:30
Host
Díky moc, ale je to krapet z ruky. Já jsem z Chodska a na celodenní výlet mi jaksi chybí čas. Není tu někdo v okolí??
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2258 sec,0.1848 z toho dotazů.