• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Coprsa B 1.2 16v -> spatnej vykon, od 3800 rpm ztraci dech a cuka
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
MirekS
Friday 30 September 2005 - 15:57:27 Citovat
Host
To mě teda dost strašíte, mám v Corse stejný motor, najeto 87t. a zatím šlape. Ale jak to tady čtu- EGR,váha vzduchu, lišta zapalování, rozvodový řetěz atd. To je to opravdu tak nespolehlivý motor ?
K_P
Friday 30 September 2005 - 17:22:55 Citovat
Host
2 Mirek S: záleží jaké auto j &| si chytl a jak se o něj staráš, ale tohle jsou opravdu klasické nemoce, které nás majitelé dost často potkávají.
MirekS
Monday 03 October 2005 - 07:50:09 Citovat
Host
Přeci jen mám jeden problém. Po startu studeného motoru se musí plyn přidávat velmi jemně, jinak má motor snahu se dusit i bez zařazené rychlosti. Rozjet se znamená motor vytočit až nad 2500ot a velmi jemnou práci se spojkou, jinak to jsou přískoky. Po částečném zahřátí je vše OK.
jiri23
Thursday 06 October 2005 - 13:14:10 Citovat
Host
to MirekS: presne takovej problem mam taky, pekne vytocit a lehce se spojkou, taky sdi pomaham tim ze to necham nejakejch 20 sekund tocit pres 2 tisice, pak to neni tak brutalni
MirekS
Saturday 08 October 2005 - 15:13:55 Citovat
Host
Tak jsem dnes zaslepil EGR /motor X12XE/,výroba podložky dala trochu práce,protože přes EGR prochází ještě chladící kapalina. Krátce jsem to projel, kontrola elektroniky nesvítí, zatím jsem nezpozoroval výraznější změny. Uvidím po delší době.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1555 sec,0.1096 z toho dotazů.