• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra eletrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Kontrolka airbagu
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Lukass
Wednesday 11 August 2004 - 06:30:48
Host
Prosím o radu, u mý astry g 2,0 Di se mi někdy stává, ľe po zapnutí zapalování a pozhasínání kontrolek, zůstane svítit červená kontrolka airbagu. Řeąím to tak, ľe vypnu a zapnu zapalování, podruhý uľ zhasne. Slyąel sem, ľe někomu takhle ve vectře samovolně vystřelil vak na křiľovatce, ale tomu prý kontrolka svítila pořád. Já bych to viděl na ąpatný kontakty k čidlu airbagu. jaký je váą názor ? Děkuji
riwal
Wednesday 11 August 2004 - 08:18:53
Host
Rozhodně si to nech v servisu zkontrolovat, protoľe vystřelenej pytel ve 130 na dálnici je smutná jistota.
Milan
Saturday 04 September 2004 - 13:54:48
Host
Mám stejný problém s kontrolkou airbagu u Astry G 1,6i. Samovolně se rozsvítí kontrolka airbagu. Nevíte někdo,čím to můľe být? Díky
Nunak
Wednesday 06 October 2004 - 09:26:01
Host
Koupil sem astru 1,6 rv 1996 a ihned po zapnuti klicku se rozsviti cervena kontrolka airbagu. doctel sem se ze je dobre nastivit autorizovany servis a chtel sem se zeptat kolik to odhadem muzes stat ? A jestli je to opravdu nutne
riwal
Wednesday 06 October 2004 - 09:35:05
Host
Nutný to je, jak jsem uľ několikrát psal, ale kolik to bude stát záleľí co to je - můľe to bejt kravina a odstraní to zadarmo, jak tu někdo psal.
NIO
Wednesday 06 October 2004 - 19:14:31
Host
nejvice pripadu je vydny kontakt pod sedackou, pak spatne nasazeny stycny krouzek pod volantem a nasledne pretrzeni a nebo vadna jednotka se zapisem crashe.
Nunak
Thursday 07 October 2004 - 08:00:10
Host
Super diky mkrnu na vse..
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1633 sec,0.1287 z toho dotazů.